Jump to content
Krisler12™

Zvon sau realitate ? Cati $$$ faci din Google Adsense ? :D

Recommended Posts

Pai ia pune-l pe benny sa iti explice mai multe despre adsense ca si asa vad ca ie expert :P

Eu oricum nu folosesc adsense.

Spre deosebire de multi eu nu imi spun EXPERT pentru ca nu este o formula 100% nici pentru SEO nici pentru nimic legat de domeniu, ce e bun pentru o proiect poate fi rau pentru altul, nu o sa imi spun expert seo pentru ca nu sunt, e un titlu pe care multi si-l acorda dar nu il merita!

Eu astept de la tine GURU care stai de ani pe forumuri de IM!

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

Spre deosebire de multi eu nu imi spun EXPERT pentru ca nu este o formula 100% nici pentru SEO nici pentru nimic legat de domeniu, ce e bun pentru o proiect poate fi rau pentru altul, nu o sa imi spun expert seo pentru ca nu sunt, e un titlu pe care multi si-l acorda dar nu il merita!

100% adevarat

Nici eu nu am zis ca sunt expert sau GURU :).Doar ca am o experienta in domeniu si stiu despre ce vorbesc cand spun ca inca se pot face o gramada de bani cu adsense.Greu dar se poate.

Ghett0 zii ce te-ar interesa sa stii despre adsense.

Link to comment
Share on other sites

100% adevarat

Nici eu nu am zis ca sunt expert sau GURU :).Doar ca am o experienta in domeniu si stiu despre ce vorbesc cand spun ca inca se pot face o gramada de bani cu adsense.Greu dar se poate.

Ghett0 zii ce te-ar interesa sa stii despre adsense.

Mars ca ma plictisesti de acum, ai fost bagat in seama si ti sa urcat la cap, jet fmm
Link to comment
Share on other sites

Daca tot a-ti inviat un topic din 2010, hai sa zic si eu. Google de acum nu mai e ala din 2008 si nici ala din 2010, stim toti ca s-au adus schimbari majore. Ca sa castigi cat de cat trebuie sa ai vizitatori de US, UK, Canada, Australia,(aia de India care sunt o gramada nu se pun) si care sa stea cateva sec(nu 2 sec) pe site-l vizitat ca sa se puna click-ul. Aia care castiga(zic ei) $10,000 luna, mint sa-si vanda cartile si tutorialele de cacat. Nisele sunt full, Internetul e full si banii se fac greu ca si in viata reala.

Am un site de 2 ani destul de bine promovat si intr-o zi buna castig 3 Euro, asta e, am zis sa scot banii de tigari dar si aia se fac greu legal:)) . Oricum, sunt convins ca altii se descurca mai bine, dar pustanii care se lauda cu mii de dolari lunar cu un singur site sunt jalnici. Cine castiga atat, nu are nici timp si nici interes sa se laude pe forumuri.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai un site de 2 ani si ai traffic bun pe el eu zic sa cauti alte forme de monetizare ( cpa networks,affiliate networks ).

Mii de dolari lunar cu adsense cu un singur site ie cam imposibil.Ca sa faci mii de dolari lunar cu adsense ai nevoie de mai multe site-uri nu doar unu.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai un site de 2 ani si ai traffic bun pe el eu zic sa cauti alte forme de monetizare ( cpa networks,affiliate networks ).

Mii de dolari lunar cu adsense cu un singur site ie cam imposibil.Ca sa faci mii de dolari lunar cu adsense ai nevoie de mai multe site-uri nu doar unu.

De ce ai nevoie de mai multe situri care sunt slabe?

Nu mai bine unul si bun?

Oricum adsense eu un cacat.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai un site de 2 ani si ai traffic bun pe el eu zic sa cauti alte forme de monetizare ( cpa networks,affiliate networks ).

Mii de dolari lunar cu adsense cu un singur site ie cam imposibil.Ca sa faci mii de dolari lunar cu adsense ai nevoie de mai multe site-uri nu doar unu.

Ce cacat mancai ma pana acum, ce te sucesti ca curva, gata, ai zis ceva si las-o asa, nu ne mai irosii timpul

Link to comment
Share on other sites

De ce ai nevoie de mai multe situri care sunt slabe?

Nu mai bine unul si bun?

Oricum adsense eu un cacat.

Daca vrei sa pierzi o gramada de timp pe seo pentru un singur site mare si bun e ok si ala.Cu unele mai mici nu ai atat de munk + competitia va fii mai mica.

Ce cacat mancai ma pana acum, ce te sucesti ca curva, gata, ai zis ceva si las-o asa, nu ne mai irosii timpul

benny mai taci dreaq ca nu am vorbit cu tine.vezi u de ale tale acolo sau daca ai cv mai bun de adaugat baga mare si adauga nu tot mo suge aici ca nu rezolvi nik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...