Jump to content
cosminn93

O parere nu strica

Recommended Posts

Salut :) Acum imi instalez linux pe PC si as vrea sa imi da-ti niste pareri de ce sa ma apuc sa invat sa stiu si eu cat de at cu ce se mananca "hecku` nostru de toate zilele" Da vreau sa invat ca sincer stealere,keyllogere s-au cam dus si vreau sa fac ceva Deci ce imi recomandati sa invat asa de inceput care pe parcurs sa fie util in "Viata de hacker " :)) Toti a-ti fost la inceput deci ....va rog nu sariti cu gura pe mine ! Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ce limbaj

Scuze acum am vazut

Rog pe cineva sa il mute in locul corespunzator

====================================

Ce te face sa crezi ca o sa imi pun windows?

Linux e greu de folosit, indiferent de distributie tot te lovesti de ceva.

Windows e mai practic si mai usor.

Dupa o vreme de folosit linux iti vei da seama ca "Linux sucks" comparativ cu windows.

Link to comment
Share on other sites

Bla bla bla... Toti sar cu sugestii. Pun pariu ca il doare undeva de parerile voastre. Prietene, nu ceri si tu sfaturi despre ce ar trebuii sa inveti, ci cauti singur ce vrei, gasesti ce iti place si aia inveti. Daca iti zic 10 oameni sa inveti fizica cuantica, si sa zicem ca tu vezi ca e oribila, ce faci? Vezi si tu ce ti-ar place, te orientezi si alegi. Tu alegi pentru tine, tu iti oferi optiuni, nu altii. Nu zice ca nu stii de la ce sa incepi. O sa ai de la ce sa incepi daca chiar te intereseaza sa inveti ceva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...