Jump to content
Guest Nemessis

Mi-am luat jucarie :D

Recommended Posts

Guest Nemessis

p1240_1.jpg

http://www.airsoft.ro/productdetails.php?idprodus=1240

Ce sa zic. Da gaura prin cutia de Cola (testat de la 4 metri distanta), se infig bilele in copaci (testat de la 3 metri distanta), trec bilele prin bananele lui kwe, prin carton, prin poliester, a aruncat pe geam jucaria Kinder a lui virusica (nu-i spuneti), nu sunt necesare permisul sau autorizatia, reincarcarea cu bile si CO2 nu este deloc costisitoare. Produsul perfect pentru un individ antisocial ca mine. Recomandat celor peste 18 ani care o cauta cu lumanarea :D

Pax ne va impartasi luni daca doare sau nu impactul bilutei cu pielea de sconcs.

Link to comment
Share on other sites

eu am un taurus pt92AF dar spring action si ma gandeam sa trec pe co2.ia-ti si un tub de ulei siliconic pt intretinere.pacat ca la noi sunt rare campionatele de airsoft...in italia incepe sa devina sport national

cauta red gas...eu as da numai pe porumbeii din piata sfatului cu el.urate animale!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Incerca bile de sticla, trece prin parbrizele security de la masina fara nici o problema de la 4-5 metri :)

Gandeste ca mergi in fata unui club de fitze si le faci cadou papagalilor doar cate 2 bile pe parbriz si esti Star 100% in Cancan :D

Asta vreau si eu sa imi iau dar mai intai sa ma interesez daca imi busesc pistolul sau nu datorita dimensiunilor bilei de sticla.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

La CZ75 D folosesc bile de plastic de 0.25 asa cum recomanda distribuitorul. Pe net am gasit bile de sticla de 0.27 sau 0.28 (nu mai stiu exact). De aia mi-e frica sa nu ramana cumva blocata biluta pe teava.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...