Jump to content
gamer

Vand STEAM --lots of games--

Recommended Posts

Deodata ce schimba email si pass , grele sanse.

Si eu am avut cont si mi sa furat parola , am avut noroc ca inca nu schimbase email-u , anyway cu cateva email-uri trimise am rezolvat problema , acum iar am contu furat da mie lene sa trimite email-uri.

Scuzati ca am deviat putin de la topic.

Link to comment
Share on other sites

15 euro pe el ne negociabil . in 2 saptamani nu il mai ai chiar daca ai schimbat taote apssurile si emailurile . Atata timp cat are macar cateva licente de la acele jocuri si-l recupereaza cam in 2/3 saptamani . Mie m i la furat unu si in 2 saptamani l-am avut inapoi deoarece pastrasem licenta . Daca sunt atat de multe jocuri ajunge sa aiba doar o parte din licente ... 15 euro daca vrei iti dau

Link to comment
Share on other sites

daca'i baiat destept si'l recupereaza in cateva zile,ati spun sigur sigur.

acum cateva luni am furat de la un baiat care juca numai ESL 2 conturi bune bune cu tot cu mailuri + parole si tot si'a recuperat conturile.

deci va dati seama ca nici mailurile nu le mai avea si acolo avea si licentele atasate si tot si'a recuperat conturile,deci.

eu am avut un cont de steam cumparat de la un amic si contul era deja activ deci nu stiam licenta iar cand mi s'a furat am dat la support ticket si le'am scris de pe ce IP am jucat,pe ce servere,cu ce nick..ultima oara online pee steam,si culmea este ca nu le'am dat nicio copie dupa licenta si mi'au dat contul inapoi.

oricum,slabe sanse sa'l vinzi cu pretul ala..sincer

Link to comment
Share on other sites

Daca omul face dovada platii pentru acele jocuri isi ia contul inapoi.Asa este si la computergames daca iti fura careva contul tu suni la ei si le spui ca ti-a fost furat contul.O sa iti ceara numarul de telefon de pe care ai trimis sms si uite asa verifica serialul daca iti apartine tie sau nu. (serialul cu care ai activat jocurile).Eu am avut sute de conturi de steam GOLD erau la 100$ bucata si mai mult de 6 luni nu au tinut..Bine ca am apucat sa vand din ele cu 50 ron bucata :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...