Jump to content
Nytro

[RST] Meeting

Recommended Posts

haha acum am observat ca Slick are aceeasi pozitie a corupului in toate pozele zici ca e photoshped

si hmm ce sa zic nytro pare cel mai bine facut[app sala sau ceva?]

kwe cel mai elegant si pax cel mai mare restu nu prea se vad

aa si ca sa vedeti diferenta de inaltime dintre pax si kwe uiati-va la poza "pe la spate"ca,kwe sta pe varfuri:)))

Link to comment
Share on other sites

dragosh1904: Am inceput sa ma duc din nou la sala ieri, dupa 2 luni de pauza.

jicu: Da, nu e ceva normal? Eu nu sunt gay sa ma rad pe picioare si pe burta si pe piept ca cocalarii din ziua de azi. Femei! Au inceput sa se rada si pe maini... Si parul e singurul lucru masculin pe care il au multi.

Am scris pe blog de mult despre asta.

Sa nu te miri daca te vede unul pe strada, in pantaloni scurti si te fute. De unde voiai sa stie si el ca esti baiat? Mai ales daca esti un rocker latos, dar aia macar nu sunt gay sa se rada pe picioare.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

@ nytro is deacord cu parerea ta ca in ziua de azi is multi emo-gay care poarta tricouri pe ei cu limba scoasa si tot felu de camesi roz tumpic si care se bucura cand ii ciupeste o pitzi de fund.dar iara ii si partea cealalta si tot asa ca tine ma rad din ani in paste dar observ ca strica la imagine.altcumva te priveste lumea dimineata cand dupa o noapte de chef crunt si de caterinca ajungi la liceu cu voce gajaita ca adi minune, bagi o tigara si te duci dupa pe la ore daca ai..disponibilitate.pana la urma fetele ii iubesc pe astia "feminizati".

Link to comment
Share on other sites

"Eu nu sunt gay sa ma rad pe picioare si pe burta si pe piept ca cocalarii din ziua de azi. Femei! Au inceput sa se rada si pe maini... Si parul e singurul lucru masculin pe care il au multi."

Bine punctat. Pussies.

@nosferatu: esti frumos aa? fac pariu ca te-ai ras pe picioare cel putin de 5 ori.

Edited by Fitty
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...