Jump to content
necunoscut1

Ne[0]h [ Central World Security ]

Recommended Posts

Cum ziceam, din 1 octombrie vin in Bucuresti. Dark Knight ala nici nu stiu cine e, stiu doar ca l-a batut cineva de pe ISR deci nu cred ca e cine stie ce zmeu. Ne0h asta am auzit ca e bazat. Deja am inceput sa tremur. Gata nu mai ies din casa :((

Oricum, sunt genul care are curajul sa se dea la interval cu oricine, chiar daca are 2m si stiu ca imi iau bataie. Insa nu cred ca e cazul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest vini4p
Cum ziceam, din 1 octombrie vin in Bucuresti. Dark Knight ala nici nu stiu cine e, stiu doar ca l-a batut cineva de pe ISR deci nu cred ca e cine stie ce zmeu. Ne0h asta am auzit ca e bazat. Deja am inceput sa tremur. Gata nu mai ies din casa :((

Oricum, sunt genul care are curajul sa se dea la interval cu oricine, chiar daca are 2m si stiu ca imi iau bataie. Insa nu cred ca e cazul :)

Pai Neme a scris acuma ceva vreme ca a trimis baietii acasa la ala si era doar masa acasa, despre asta era vorba ?

Link to comment
Share on other sites

SenatoR_v: A? Vorbeste in romana.

Oricum, nu va suparati daca apar poze cu voi pe aici (doar nu va e rusine de voi nu?), si cu mine e o poza (pusa de mine chiar) si nu imi e rusine :)

Nu mi se pare intelept sa zici asta.

Chiar nu-i vorba de rusine aici.

Am stabilit mai demult ca daca utilizatorul cere sa fie stearsa poza, e stearsa.

Link to comment
Share on other sites

ba voi asa flescari sunteti?

nytro , daca-ti da ne0h asta un pumn te face cacat de analiza

ne0h .. take it easy

a dat "zmardoiala" n voi ..

pizdari de copii ce sunteti

la ce pula mea s-a postat lucrurile astea nu inteleg, necunoscut1 , vrei sa postez si eu datele tale de pe forum incluzand ip ? ce pula mea sunteti asa batuti in cap? aveti gesturi de copii in voi..

Edited by Mish
Link to comment
Share on other sites

Nytro calmeaza-te date'n fratii matii ca bati nu ca pula mea .. cine morti matii te crezi ba .. esti pizdos pe net si in realitate esti un handicapat de tocilar date-n spre pula mea de obosit .. zici ca faci ca pula mea ! , MUIE !! , ma pis pe tot RST-u vostru .. dava-n rasa voastra de orfan , MESAJ DE LA ROMANIA : MUIEEEEEE RST !

Link to comment
Share on other sites

@necunoscut1

Cu Ne0h a inceput ca o gluma, nu am avut nici o tangenta cu el.

Dar vad ca exista oameni mai periculosi ca el, cei ca tine.

Pai spune si tu mai intai de unde esti, poate o sa ne cunostem :)

Edit: Brasov...

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...