Jump to content
extremcs2

Al mai mare bastan din Focsani!

Recommended Posts

Bai domnu mare si tare "sou"L eu vad ca esti tare in gura pe NET dar Vino in morti mati in FOCSANI si hai sa ne dam o intalnire ma ca mai imi iau si ban din cauza ta ca injur.. Si toti care ma injurati veniti in plm in focsani si vorbim fata in fata nu de la distanta .. Acuma nu ma dau mare si tare dar viniti in focsani. Si Rog un Moderator sa inchida Topicu asta odata..

Link to comment
Share on other sites

Ba terminati cu smecheriile voastre intre 4 pereti.

Mergeti in Focsani si rezolvati totul.

.. eu il stiu pe joci ;) ... nu aveti dreptul sa vorbiti doar de dragul de a vorbi, fara a cunoaste situatia.

Ce draq vreti, extras la contul bancar? sau plm.. credeti ca il doare undeva de ce zic oamenii fara scoala? ..:) Lasati draq paravageala, mergeti in Focsani, si stai draq fata-n fata cu baiatul.

Daca are bani nu are voie sa ceara scripturi?

Ce plm,el este prost? Adica daca il poate obtine gratis sau mai ieftin, sa il cumpere mai scump?

Aici se vede cine nu gandeste, si va rog ;) terminati cu toate prostiile voastre si toate smecheriile voastre.Baietii destepti nu comenteaza o situatie nestiuta.;)Ceao.

Si mai usor cu glasul ca majoritatea aveti glas unde nu trebuie.

;)..Voi credeti ca sunteti mai buni? Doveditio!

Edit: Te doare capu ce il lasa tacsu sa faca? Eu cred ca tu ai fost legat de tactu si vrei sa te razbuni. Taci draq din gura si veziti in mm de treaba ta ( souL )

Edited by osyk1221
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...