Jump to content
PetreTerror

Am facut 65 $ in 3 zile[METODA]

Recommended Posts

Metodele de facut bani sunt numeroase , iar inventiviatatea oamenilor este fara limite . Am citit diverse metode de facut bani , unele care necesitau investii , altele total free , dar pana la urma am inteles ca cea mai buna metoda este aia pe care o creezi tu (desi prin metodele celorlalti am facut ceva bani frumosi) .

Metoda mea este simpla :

cred ca ati auzit de programul scrapebox , asadar acest program ma ajuta sa gasesc linkuri cu pagerank mare , linkuri dofollow + autoaprove . Aceste linkuri sunt grozave pentru ca poti lasa comentarii cu link catre propriul site , fara ca cineva sa ti-l verifice . Utilitatea lor este esentiala pentru un link building sanatos . Metoda de aflat linkuri este privata si nu o voi dezvalui .

Dupa ce mi-am facut o lista de asemenea linkuri , cu hight page rank si cu toate celelalte amintite mai sus , mi-am promovat serviciul pe niste forumuri black hat . Nici nu stiti ce cautate is astfel de liste pe piata black hat . Cumparatorii sunt multi dar foarte pretentiosi , au nevoie de mostre , dar dupa ce au cumparat odata sunt cumparatori fideli .

Nu va sfatuiesc sa luati de pe net liste free , ca nu va vor fi cumparate niciodata , in schimb pot sa fac un harvest pentru liste de circa 150 -200 de linkuri cu doar 10 $ , pe care sa le vindeti mai departe la cine vreti voi .Ca sa faceti bani depinde si de felul in care negociati . Profitul va este asigurat daca luati de la mine liste , care nu se gasesc pe internet si le vindeti apoi cu 15 -20 -25 $

Daca sunteti interesati sa luati de la mine va astept pm , daca aveti alte surse sunteti liberi sa le folositi .

Dovada platilor :

http://i52.tinypic.com/334uc08.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hai sa-ti spun o poveste:

Intr`un sat, a venit un investitor american, insotit de asistentul lui.

A batut la prima usa intalnita si i`a spus proprietarului: Uite, eu sunt colectionar de broscute si daca i-mi aduci o broscuta, am sa i-ti dau pe ea 10 euro.

Taranul a fugit repede in padurea din spatele casei si a luat o broscuta. I`a dat`o investitorului, si`a luat cei 10 euro si le`a spus vecinilor despre ce afacere a facut.

A doua zi, fiecare taran s`a dus la investitor cu cate o broscuta, pe care a vandut`o cu 10 euro.

Dupa cateva zile, investitorul le`a spus satenilor: Vad ca afacerea merge. De azi, pentru fiecare broscuta am sa va platesc cate 20 de euro.

Taranii au dat fuga in padure, au cules broscute si le`au predat pentru 20 de euro/bucata, investitorului.

Dupa alte cateva zile, acesta s-a intors in SUA presat de afacerile de acolo, lasandu`l pe asistentul lui sa vina cu broscutele dupa cel mult o saptamana.

Inainte de a pleca, le`a spus:” Dragii mei, sunt nevoit sa ma intorc urgent in State. Va promit insa ca la intoarcere am sa cumpar de la voi broscutele cu 60 de euro bucata”.

Si a plecat, in uralele satenilor fericiti de pleasca ce a dat peste ei. A doua zi, asistentul investitorului a adunat satenii si le`a spus:

”Fratilor, m`am gandit la o afacere pentru voi. Seful meu se va intoarce peste doua saptamani si va va plati cate 60 de euro/broscuta. Daca vreti, vi le vand eu inapoi pentru 35 de euro bucata, iar voi le veti vinde cu 60. Profitul vostru va fi frumusel. Ce spuneti?”

Satenii, s`au adunat la sfat si au decis ca o asa afacere nu mai prind ei degraba. Au pus mana de la mana, s`au imprumutat pe la cunoscuti, pe la banci, care pe unde a putut, si au cumparat broscutele inapoi cu 35 de euro bucata. Asistentul investitorului a luat banii, a plecat in SUA, iar pe sateni nu i`a mai cautat nimeni, niciodata. Au ramas cu banii dati, cu imprumuturi scumpe la banci si fara sa detina niciun activ in plus fata de ceea ce aveau inaintea afacerii.

- Ia zii te regasesti pe undeva ?? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu puteti spune ca e tzeapa/scam.ideea e f. bine gandita si din cate il stiu pe baiat chiar are ce ii trebuie..adica pe romaneste "le are" .de 2 luni ma inebunit la cap ca vrea sa isi cumpere scrapebox :)) si acum vad de ce.ii nici un caz nu ii o teapa data pe romaneste.in afara se practica asa ceva "eu iti vand metoda si primii 2 au free" sau "la programe mai importante review" si se vand bine.chiar si domenii care produc $$$ daily din typo traffic.noi suntem romani si neah nu poate sa treaca omu fara sa se gandeasca ca o sa fie tepuit.

Link to comment
Share on other sites

ai fost tare jicule

@lordx si Maverick nu vreti sa va impartasiti metodele cu cativa din noi ?

Dau ceva cuiva care este disperat de acel ceva si acel cineva imi da bani ca ii dau acel ceva. Ati inteles sau fac o schema?:))

Metoda nu este "inventata" de mine dar ma pricep foarte bine sa o pun in practica...iti trebuie rabdare muuuuulta, ceea ce eu am.

Link to comment
Share on other sites

Pe forumuri din Romania nu ai sa faci bani nene pentru ca exista prea multi sceptici... unii sunt pe buna dreptate, restul sunt doar flacai de sub 15 ani - smardoii din fata monitorului. Eu am incercat sa invat lumea moka cum sa faca bani si mi-a luat atat de multa p*** in gura incat m-am lasat pagubas. Am luat in brate google translate si m-am dus pe un forum din Polonia - oameni intelegatori si foarte deschisi; i-am invatat sa faca bani iar ei din bun simt au trecut ca referrali la mine - nu ca as fi impus eu treaba asta ;)

Concluzia 1: evolutia de mentalitate a altor tari este invers proportionala cu a romanilor.

Concluzia 2: Iubesc Romania, dar pe net imi permit sa traiesc in alta tara.

Spor la treaba!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...