Jump to content
Marian

Nr Adminului de pe hackarena =)))

Recommended Posts

hai sa fim toti haceri ^_^ saracu admin nici lucruri de baza despre caluclator nu stie si am mai gasit un inteligent in pisatu ala de chatbox la care if() e variabila doamne cati h4x000r-i s-au nascut peste noapte :X pai daca omenirea o tine tot asa peste cativa ani o sa fie o planeta de hackeri care nici macar nu stiu ce inseamna string sau boolean dar important e ca stiu sa faca un buton in VB si stiu sa faca un site cu propriile lor texte pe el, asta desigur in urma a cateva luni bune de creeare a fiecarei design + script + corectarea greselilor (mai pe scurt: pagina luata de pe un site free de scripturi o deschizi cu notepad dai search dupa text il rescrii si ai creeat siteul) si sa nu uitam ca toti acesti haceri mai sunt si DJ-i pe deasupra :X creeaza muzica chiar daca nu au urechie muzicala ^_^

@Cosminn si eu am trecut pe la 14 ani nu de mult si nu ma laudam cu orice faceam si nici h4x00r nu ma credeam si nici nu faceam forumuri la "myforum si "forumgratuit" deci nu toti sunt asa n_n

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Deci la Offtopic apar toate copilariile, frustrarile, prostiile umane, tarfele masculine.

Tu esti mai copil de n-spe ori darlau prost, in primul rand ti-ai pus capul cu unul ce e neajutorat, in al II-lea rand mai vii sa te si lauzi ca i-ai luat numarul de telefon, suna-l si da-ti intalnire cu el sa te bati, poate o sa te simti bine.

Treziti-va ca va rade lumea si cu' curul!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...