Jump to content
Nytro

Yahoo! Messenger 11 Beta

Recommended Posts

Cred ca a aparut de curand, daca nu chiar azi.

Detalii:

http://www.ymessengerblog.com/blog/2010/11/16/introducing-the-new-yahoo-messenger-beta/

Cred ca cea mai mare noutate e integrarea serviciilor Facebook si Twitter. Eu nu l-am incercat, sunt pe Linux, nu ma pot da prea multe detalii.

Il puteti descarca de aici:

http://messenger.yahoo.com/beta/win

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Este de-a dreptul delicios. Salveaza toate conversatiile by default undeva pe web si pot fi accesate de oriunde din lume nu doar de pe pc-ul de pe care s-au discutat respectivele chestii. :X

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

frumos,interactioneaza cu facebook'ul:X

partea rea e ca face laggg la cstrike,consuma mult mai multe resurse decat celalalt,dar partea buna,care ma face pe mine sa il tin ,e ca se updateaza statusul ,si nu ramane blocat...

Edited by User Name
Link to comment
Share on other sites

Este de-a dreptul delicios. Salveaza toate conversatiile by default undeva pe web si pot fi accesate de oriunde din lume nu doar de pe pc-ul de pe care s-au discutat respectivele chestii. :X

hmm :)) pe ce site , sunt conversatile :)))

si o intrebare : ca sa ai acolo acces la conversatilor altora , trebuie acces la cont lui sau ?

Link to comment
Share on other sites

Yahooo :)) Mi-era dor sa incerc ceva nou de la Yahoo!. Revin cu parerile mai tarziu.

LE:

Super multumit:) FB Chat..foarte fain, stocarea conversatiilor pe serverele Yahoo, iar foarte fain.. :) ( >:) )

Ce-o mai fi..vad pe urma :)

LE2:

Si ceva si mai bun, pentru mine, Yahoo! Chatrooms. In sfarsit functioneaza..m-am conectat de proba si aparea acolo..ca, contul mi-a fost verificat cu succes..si ca mi s-a memorat ip..si bla bla bla..buun.. de-acu, cand ma plictisesc, ma mai duc pe Chatrooms..e naspa ca-s cam multi spammeri, da' mai gasesti si persoane sociabile:>

Edited by AlStar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...