Jump to content
Luceafar

Cadoul meu pentru romani.

Recommended Posts

La multi ani :)

Soo here`s my 9 bucks.

Premium Program Tuts+ Network

User : Luceafar

Pass : melodoarme4urcelus

Pentru cei ce vor sa invete mai mult :) Multumesc si comunitatii RST cu aceasta ocazie. La multi ani!

// P.S. Rog copiii ce au ganduri simpatice cu schimbatul contului/parolei sa se abtina. Sharing is caring.

Edited by Luceafar
Typo
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu merge userul si parola

Deja ratatii si-au facut aparitia. Acum fac cerere de schimbare a parolei. Cine mai doreste va rog postati in privat. Imediat ma uit si la psdtuts sa vad daca au last login si am sa rog un moderator de aici sa verifice timpul intrarii psdtuts <-> cine a dat view aici in jurul orei respective.

Imi este rusine, ca si roman, de cat de jos ne putem duce.

Link to comment
Share on other sites

Deja ratatii si-au facut aparitia. Acum fac cerere de schimbare a parolei. Cine mai doreste va rog postati in privat. Imediat ma uit si la psdtuts sa vad daca au last login si am sa rog un moderator de aici sa verifice timpul intrarii psdtuts <-> cine a dat view aici in jurul orei respective.

Imi este rusine, ca si roman, de cat de jos ne putem duce.

mai bine le faci ca un link ceva ca sa nu le vada toti....sau un spoiler ceva..

Multumim si La Multi Ani Romania!!!

Link to comment
Share on other sites

Deabia azi mi-a venit activarea, toti cei care l-au cerut prin PM vor primi contul acum. Enjoy si scuze de late reply.

LE : Kristler, nu poti primi PM. Da-mi un PM cand poti primi si mai dau un FW. Cei care nu l-au cerut prin PM, ci prin acest topic sunt rugati sa-mi dea totusi un PM (in caz ca am uitat pe cineva)

Edited by Luceafar
Krisler
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...