Jump to content
Cartus_C

Xbox 360 elite

Recommended Posts

Sambata ma plictiseam si aveam chef sa ma joc(barbat la 30 de ani :)) ) si ce fac, ma duc la un prieten si il inreb daca merge cu mine la plimbare.

A spus ca nu si am plecat hotarat sa imi iau un PS3 sau XBOX... Am gasit splendoarea asta neagra si l-am cumparat pe loc, 180 lire si doua jocuri(Fallout 3 si Burnout Revenge) inca 25 :|.

Neme si-a luat beliscopter si eu XBOX:D

Link to comment
Share on other sites

Si tu ai simtit sa faci thread numai pt faptul ca ti-ai luat un XBOX Elite ? Felicitari, daca asta doreai sa auzi.

Da lu Nemessis de ce nu i-ai zis "Felicitari, daca asta doreai sa auzi." ca si-a luat belescopter? E mai mare-n grad si nu ai sange-n scobitoru ala a tau de 2 cm? Te-ai gasit acu sa comentezi la altu care e mai prost.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Si eu vreau sa imi iau o consola dar inca nu m-am decis. Daca aud ca se modeaza fara probleme PS3 imi iau unul, daca nu apare solutie prea curand imi iau xbox. Exclud wii ca sunt de cacat jocurile.

Link to comment
Share on other sites

ON:PS3 se poate moda , chiar mai ieftin decat un xbox 360 , trebuie sa ai un stick si sa-ti pui jailbreak pe el , apoi il bagi in spate si gata , ai un PS3 modat.Dar pe XBOX 360 sunt unele jocuri care pe PS3 n-o sa fie veci.Deci mai bine ia-ti un XBOX 360 (Nemesis).

Uite video YouTube - PS3 Modchip Download Jailbreak

OFF:

Da lu Nemessis de ce nu i-ai zis "Felicitari, daca asta doreai sa auzi." ca si-a luat belescopter? E mai mare-n grad si nu ai sange-n scobitoru ala a tau de 2 cm? Te-ai gasit acu sa comentezi la altu care e mai prost.

+1

Link to comment
Share on other sites

Neme eu mi-am luat 120 GB, sa fie pt tot prostul.

Aici, in UK, jocurile nu sunt scumpe deloc pt console, fie ca e PS3 fie ca e XBOX. De ex cand a aparut Call of Duty: Black Ops era in Game si Argos la 44.99.

La vreo luna deja l-am gasit la 25 pe un site.

Ce nu imi place la XBOX este ca iti da doar un singur joystick dar in schimb ai casti cu microfon pt XBOX Live. Recomand XBOX, am avut si PS3 acum 2 ani, era de 40GB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...