Jump to content
Guest Nemessis

Ce mai zic adminii de pe serverul de cs

Recommended Posts

Guest Nemessis

Nota: dove e o pizdulice care are admin pe magic.laleagane.ro. Probabil numele ii vine din dorinta ascunsa de a-si permite sa isi cumpere un sapun mai de doamne ajuta. Va dau putin mai tarziu poze cu ea si mai multe detalii ca sa nu va roada prea mult curiozitatea.

=========================================

Salutare.

Incep prin a-ti spune ca sunt adminul dove de pe magic.laleagane.ro

Nu mi-a fost greu sa gasesc acest forum, unde s-a planuit asa zis-ul prank. Acum ca am citit acele 2 topic-uri in care s-a planuit, am un sentiment de parere de rau pt voi. Am crezut initial ca sunteti niste copii, care au dat de varsta pubertatii si incearca sa se faca remarcati prin orice mijloc posibil. Regret insa sa aflu ca cel care a venit cu ideea este un barbat de 29 de ani.

Dupa cum bine am vazut in ambele link-uri de la signature, ai doua blog-uri la care ai depus ceva efort. Ma gandesc... Tie ti-ar placea sa isi bata cineva joc de munca ta? De orele depuse in a scrie ganduri, de a aranja pagina sa arate cat mai pe gustul tau, sa te binedispuna cand intri, sa iti lasi parerile si impresiile traite in ziua respectiva? Ti-ar placea?

Cum tu ai muncit la acele blog-uri, la acest forum, asa am muncit si noi la acest server. Am depus ceva eforturi sa ajunga un server placut de majoritatea, unde limbajul vulgar nu este pasuit, player-ii codati banati ( in masura in care ii prindem ) si multe alte lucruri. Acest joc care probabil voua vi se pare stupid, noua ne place, ne ocupa timpul pe care fiecare si-l cheltuie cum vrea. Cine va da voua dreptul sa intrati sa ne stricati munca, sa va bateti joc de noi doar pt a va amuza? Cine? Noi ne-am batut joc de voi? V-am stricat forumul? Ti-am distrus munca de pe acele blog-uri? Raspunsul il stim amandoi, este categoric nu.

La cei 21 de ani ai mei neimpliniti, stiu ce este acela respectul. Stiu ca munca unui om sau a mai multora nu este firesc sa o distrugi, indiferent de mediul acesteia.

V-ati distrat intrand cu coduri ( definitia acestora pt mine este incapabilitatea unui player de a juca fara ajutor ) si injurand, stricand jocul multora care dupa o zi de scoala sau munca intrau in cs doar pt a mai face un frag sau glumi cu playerii, flood-and server-ul, gonind playerii, etc.

Intrebarile mele pentru tine sunt... Pentru ce? De ce sa-mi aduci mie injurii cand eu am grija sa nu intre codati pe sv, sa mearga frumos jocul, harta pe gustul majoritatii, etc? Ti-am adresat vreo injuratura? Nu ti-am oferit respect? Ce iti da tie dreptul sa te bagi peste munca mea si sa ma jignesti in halul acela?

Eu te-am respectat, respecta-ma si tu pe mine. Nu ma mai injura ca un birjar care nu a terminat nici 2 clase. Am pretentii de la un barbat de 29 de ani, care poate discerne o gluma/farsa buna de un fapt ridicol. Actiunea voastra mi s-a parut penibila fiind organizata pe un forum si petrecand ceva vreme planuindu-o.

Imi pare sincer rau daca dupa acest mesaj nu ai inteles ce am incercat sa-ti transmit printr-o metoda mai mult decat respectuoasa avand in vedere comportamentul si limbajul din aceasta seara de pe server-ul magic.laleagane.ro

Cu respect un admin mereu corect, dove.

=========================================

=))

Link to comment
Share on other sites

+1 pentru dovada de diplomatie

-infinit pentru, si citez:

Nu ma mai injura ca un birjar care nu a terminat nici 2 clase. Am pretentii de la un barbat de 29 de ani, care poate discerne o gluma/farsa buna de un fapt ridicol. Actiunea voastra mi s-a parut penibila fiind organizata pe un forum si petrecand ceva vreme planuindu-o.

SA MA PIS PE PRETENTIILE TALE FA! Iti dedic aceasta exclamatie tie si celor ca tine!

Desi nu am luat parte la raid (acum regret), imi rezerv dreptul sa imi bag si sa-mi scot din cristosii ma-sii cu afirmatia ei.

Link to comment
Share on other sites

Ea a vorbit frumos , politicos , aproape poetic ( gen Nikita - "poetesa" ) ... si noi rezumam tot raspunsul la doua cuvinte : pula mea ( drepturi de autor: YouTube - PULA MEA ......!!!! )

1. Degeaba sunt admini mari pe lalabari.ro , daca 99 % din cei care joaca sunt niste copilasi prosti

2. M-a impresionat limbajul ei de nici 21 de ani impliniti ( sau nici 21 de km luati ) , pare genu` de fata trista pe a carei fata nu si-a dat drumul in seara asta prietenu` .

Neme, nu ne tine in suspans , da-ne poze sa vedem minunea magica :)

Link to comment
Share on other sites

Nemessis te superi da ca iti "strica" forumul si blogurile alea?

Deci ea sa chinuit foarte mult timp sa ajunga undeva cu server-ul iei si noi i-am dat headshot inlegal de am julito (nu la antebrat)!:))

Probabil acum zice "sunt rai,folosesc cuvinte urate,nu au cultura,7 ani de acasa,"

Dar lasa am vazut ceva baieti pe placul iei pe aici

http://rstcenter.com/forum/30242-tu-esti-mircea-nu.rst

Edited by culay
Link to comment
Share on other sites

bai a vorbit frumos ce`i drept (ca stie ca e si mai rau daca vorbea urat)

acum vine motivatia....ne bagam pula pentru ca putem

simplu

ah si mai e faza cu primu admin cacanar care ne ameninta ca da tot rst`u pe mana politiei :))

Vom fi dusi in fata tribunalului sub acuzatia de joaca online cu coduri si tentativa de omor la playerul celeilalte echipe

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Si eu i-am vorbit foarte frumos (redau o mica parte):

=========================================

Renunta la fraza de incheiere "cu respect un admin" pentru ca este atat de penibil incat aproape mi-au dat lacrimile. Nu te defineste functia pe care o ai pe un server terminat de CS. Te defineste caracterul si felul de a fi ca si persoana. Repet, ai o anumita varsta, ai o scoala si totusi gandesti ca un pustan de 13 ani. Parca fetele se maturizau mai rapid, s-a schimbat chiar atat de mult societatea? Am pierdut timp pentru a iti raspunde in speranta ca poate vei realiza mai devreme ca te agiti pentru o chestie jenanta. Ai o viata. Traieste-o asa cum trebuie.

Daca mai doresti sa discuti cu mine te-as ruga sa eviti sa imi scrii din punctul de vedere al unui gamer. Este o chestie care ma scarbeste. Fa-o ca o persoana normala ce vine cu argumente ce se pot raporta la viata reala altfel nu vei mai primi nici un raspuns.

==========================================

dar... a urmat:

=========================================

Consider ca am suficiente realizari pana la varsta actuala si cu siguranta voi avea in continuare si pot face diferente pe care poate tu nu le poti face. Asa ca mesajul pe care l-am primit de la tine nu mi-a starnit decat amuzamentul fata de comunitatea voastra. Imi petrec un anume timp bine definit pe server din scarba de a mai iesi printre toti nerealizatii si printre toate rebuturile care ma inconjoara. Avand statutul de admin, imi rezerva dreptul de a scoate majoritatea persoanelor care ma... care ma dezgusta cu educatia prost acordata si inapoiere mentala. Nu ma numesc gamer, nici nu ma voi numi vreodata, iar cs-ul nu este o pasiune, asa ca nu ai nimerit deloc situatia. Este problema voastra ce glume neapreciate faceti si de ce "hack-erisme" mai puteti da dovada. Am vrut doar sa imi satisfac curiozitatea prin acel prim mesaj si nicidecum sa incerc sa opresc ceva. Activitati exista o multime in afara acestui joc.

Mi-am irosit timpul afland ca esti doar o persoana in plus care nu face nicio diferenta. So... Do whatever pleases u.

Respect am sa am acord oricui indiferent de natura sa.

"World peace"

=========================================

Si a dat cu bata in balta. Probabil a deranjat-o faptul ca i-am zis sa nu se mai prezinte cu marele rank de admin pe un server de cs? Sa-mi bag pula. Daca noi ne irosim timpul ei ce cacat fac? Anyway, a vorbit ok fata dar mai are nevoie sa manance mult cascaval pana isi da seama ca e putin penibila in privinta "pasiunii" ei.

Ahh da. I-am dat ban pe RST. Pentru ca "avand statutul de admin, imi rezerva dreptul de a scoate majoritatea persoanelor care ma care ma dezgusta cu educatia prost acordata si inapoiere mentala".

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
Noi ne-am batut joc de voi? V-am stricat forumul? Ti-am distrus munca de pe acele blog-uri? Raspunsul il stim amandoi, este categoric nu.

The magic question: She can do that? :|

Link to comment
Share on other sites

M-am mirat prima data ce text i-a putut basi creierasu...De unde textu' asta?

O posibila explicatie (un text ce l-am gasit pe net pe un blog,nu mai stiu care, si l-am salvat):

Niciodata nu-ti abtine basinile. Ele circula pe sira spinarii inspre creier, si asa se nasc ideile de cacat! 

The magic question: She can do that? :|

Ce sa faca?Intra si ea cu cod pe blogurile lui Neme si pe RST:))

ps: new raid?

Link to comment
Share on other sites

Asa le trebuie ,cate o pula gigantica care sa le intre in gura la fiecare startup.

Numai sunt servere ca inainte.

Erau putine coduri, rar intrau codari, un admin iti vorbea frumos, la fel si ceilalti playeri ne ajutam reciproc. Dar nu ca acum cand iti da unu hs, si vezi pe chat "lol , fraieru ala a primit hs :))))) hahahhaha" s-au "fmmmm,dute si planteaza bmb" .

Acum daca vezi un server doua asa, si cele care sunt de 4-5 ani.

Link to comment
Share on other sites

De cand nemessis e misogin, toata comunitatea aspira la o personalitate asemanatoare. Nu mai zic de faptul ca cititi zi de zi blogul sau, si incercati sa imitati limbajul sau temperamentul sau. Daca nemessis ar posta de pe un utilizator cu 5 posturi, cu o vechime de cateva zile, aceleasi scrieri, cu siguranta l-ati critica si l-ati face cu ou si cu otet.

Link to comment
Share on other sites

De cand nemessis e misogin, toata comunitatea aspira la o personalitate asemanatoare. Nu mai zic de faptul ca cititi zi de zi blogul sau, si incercati sa imitati limbajul sau temperamentul sau. Daca nemessis ar posta de pe un utilizator cu 5 posturi, cu o vechime de cateva zile, aceleasi scrieri, cu siguranta l-ati critica si l-ati face cu ou si cu otet.

+ 1

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.

Link to comment
Share on other sites

De cand nemessis e misogin, toata comunitatea aspira la o personalitate asemanatoare. Nu mai zic de faptul ca cititi zi de zi blogul sau, si incercati sa imitati limbajul sau temperamentul sau. Daca nemessis ar posta de pe un utilizator cu 5 posturi, cu o vechime de cateva zile, aceleasi scrieri, cu siguranta l-ati critica si l-ati face cu ou si cu otet.

Nu stiu ce crezi tu, eu doar mi-am spus parerea,nu cred ca aspira nimeni la o personalitate asemanatoare.

Probabil ca Nemessis este respectat,pentru ca si el la randul lui respecta.

Si orice utilizator nou care are 5 posturi este si el respectat cum se cuvine,(nu de toti membri).

Sa nu deviem de la subiect...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
De cand nemessis e misogin, toata comunitatea aspira la o personalitate asemanatoare. Nu mai zic de faptul ca cititi zi de zi blogul sau, si incercati sa imitati limbajul sau temperamentul sau. Daca nemessis ar posta de pe un utilizator cu 5 posturi, cu o vechime de cateva zile, aceleasi scrieri, cu siguranta l-ati critica si l-ati face cu ou si cu otet.

Nu zic nici da, nici nu, dar promit ca o sa fac testul asta. "De cand e Nemessis misogin", e impropriu spus. Misogin am fost mereu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...