Jump to content
fast_michael98

scoateti banu lui mihaim1980

Recommended Posts

de ce va luati de mine?ce aveti cu mine?ce vam facut?ce va luati de mine ca am 13.altii de varsta mea nici nu stiu cei ala forum sau au idei SF cum ar fi spargerea id-urilor de mess si conturilor de metin2.eu nu sunt obsedat de jocuri dastea gen metin2.sper sa ma intelegeti.stiu si eu ceva programare acolo.nu vam dat teapa.eu nam keyloggere si chestii dastea de forumuri,eu sunt corect.dar daca voi sunteti comunisti,treaba voastra.nu ma stiu ce sa va scriu,ca nu vreau sa injur.speram sa rezolvam problema cu vorbe bune.

Cu stima,

mihaim1980(Macarie Mihai)

Link to comment
Share on other sites

stai comunistu dreacu,sa ma pupi in cur

Pt asta ai permanent pe contu asta !!

HEIL HITLER !

//LE

Ai 13 ani sa te ajut sa te maturizezi si sa iti spun de ce ti-am dat ban:

1. Si cel mai important : PENTRU CA ESTI RATAT!

2. Reguli incalcate:

1. Inainte de a posta ceva foloseste butonul "Cautare" pentru a te asigura ca acel lucru nu a mai fost postat de alt user

6. Cererile se fac in topicul special. Trebuie sa ai MINIM 10 POSTURI/CERERE

15. Un moderator sau admin are intotdeauna dreptate in privinta reguli / avertizari! Atentie cand primesti avertizare, fara comentarii de prost gust.

16. Daca sunteti nemultumiti de decizia luata de catre un moderator in privinta penalizarilor pe care le primiti de la acesta, contactati prin mesaj privat un administrator. deci puteai sa imi dai PM nu sa deschizi alt thread ca un ratat ce esti !

Link to comment
Share on other sites

Pt asta ai permanent pe contu asta !!

HEIL HITLER !

//LE

Ai 13 ani sa te ajut sa te maturizezi si sa iti spun de ce ti-am dat ban:

1. Si cel mai important : PENTRU CA ESTI RATAT!

2. Reguli incalcate:

1. Inainte de a posta ceva foloseste butonul "Cautare" pentru a te asigura ca acel lucru nu a mai fost postat de alt user

6. Cererile se fac in topicul special. Trebuie sa ai MINIM 10 POSTURI/CERERE

15. Un moderator sau admin are intotdeauna dreptate in privinta reguli / avertizari! Atentie cand primesti avertizare, fara comentarii de prost gust.

16. Daca sunteti nemultumiti de decizia luata de catre un moderator in privinta penalizarilor pe care le primiti de la acesta, contactati prin mesaj privat un administrator. deci puteai sa imi dai PM nu sa deschizi alt thread ca un ratat ce esti !

Sieg Heil!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa discutam pe aceasta tema interesanta, sa dezbatem daca banul a fost meritat, sa clasificam limbajul victimei intr-unul adecvat sau unul potrivit coeficientului mediu de inteligenta de aici, sa aducem afirmatii pe care sa le sustinem cu dovezi concludente, stiti voi, ca in celelalte astfel de discutii de pe aici in care se implica numai persoane cu capabilitati intelectuale deosebite...

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

@mihaim1980 Esti destul de tanar. Renunta la programare si du-te si petrece-ti ce mai ai din copilarie alaturi de prietenii si colegii tai. Si citeste asta, poate te va ajuta.

Crede-ma ca nu este nimic interesant sa-ti futi copilaria in fata calculatorului. Ceilalti isi vor forma bisericute si tu vei fi exclus. ASTA e varsta la care mai poti schimba ceva, vorbesc din propria experienta.

Si ca tot mai e din iarna, iesi si tu afara la o bulgareala, un patinoar, un sanius etc.

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Eu unul la 6 ani am pus mana pe mouse, si jucam mario pe un PC dala din antichitate.Nu am o varsta foarte inaintata.

Recomandari:

1. Grija cu insultele ... ex: " comunisti ", pentru unii pot insemna o insulta

2. Respecta regulile care ti se impun si invata sa scri cat mai corect(cu totii facem o gresala pe aici pe acolo)

@Synthesis , nu ii recomand sa se lase de programare, chiar daca pentru el ar insemna sa se joaca Counter-Strike:))

Referindu-ma la mine, imi place tot ce tine de IT, sunt incepator in C++, iar nici pe departe nu uit de chefuri, prieteni, iesiri in oras, disco, clubri s.a.m.d...

Iti recomand si tie sa te axezi pe o viata cat mai simpla in care sa incluzi cat mai multe lucruri;) Scoala, femeile, prietenii si calculatorul.

Si invata sa respecti decizile administratorilor, "chiar daca noi avem intotdeauna dreptate" ;)

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Pt asta ai permanent pe contu asta !!

HEIL HITLER !

//LE

Ai 13 ani sa te ajut sa te maturizezi si sa iti spun de ce ti-am dat ban:

1. Si cel mai important : PENTRU CA ESTI RATAT!

2. Reguli incalcate:

1. Inainte de a posta ceva foloseste butonul "Cautare" pentru a te asigura ca acel lucru nu a mai fost postat de alt user

6. Cererile se fac in topicul special. Trebuie sa ai MINIM 10 POSTURI/CERERE

15. Un moderator sau admin are intotdeauna dreptate in privinta reguli / avertizari! Atentie cand primesti avertizare, fara comentarii de prost gust.

16. Daca sunteti nemultumiti de decizia luata de catre un moderator in privinta penalizarilor pe care le primiti de la acesta, contactati prin mesaj privat un administrator. deci puteai sa imi dai PM nu sa deschizi alt thread ca un ratat ce esti !

Regula aia se aplica in cazul avertismentelor date de moderatori. Tu esti admin. Ce mesaj sa iti mai trimita? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...