Jump to content
rupemtot

Flood

Recommended Posts

Pfoai sa moara maicamea:))cum draq ma saracule CMD e tot da ce pula mea tiai uitat ciusmeaua deschisa si ai auzit de flood?:-W:))...pfff pai sal iei pe asta cu alphanumeric bind shell,Olly,meterpreter,shikana ga nai,egg hunter sau ca tcp/ip fac si eu ca cel de mai sus.[-( sincer daca puneai la iduri acolo "chucknorristhefuriousfloderhackernr1@wtfimnumber1flooderin the fuckingroom.gg" era tipla :))=)) mai vrei si cascaval pt asta vezi ca pe idu asta iti cer drepturi de autor:))...las ca negociez eu cu chuck norris:))

Eu cred ca teau flodat Robitzi. in gaura neagra ma clismatule OMFG OMFG:)):))=))

Link to comment
Share on other sites

Deci vreau sa fac si eu un anunt dau flood la comanda la ori cine ori ce la ori ce ora.

Cum actionez?? Pai imi iau un topor cu mine ma duc la persoana in cauza actionez 2-3 lovituri rapide in switch daca persoana respecitva are cablu iar daca are modem il aspet afara ii percutez o muchie de topor in cap.

Pentru comenzi apelati cu incredere la id-ul de contact toporul_in_actiune@yahoo.com

Preturile difera de la persoana la persoana adica daca esti mai urat platesti mai mult :))) =)))))

PS: sa nu uitam cat timp exista CMD are si rupemtot ce manca saracul de el :))=)))

Link to comment
Share on other sites

Buna,pentru inceput voi incepe cu inceputul,pai sa vorbim despre Flood.Flood nu inseamna doar atunci cand cazi niste site-uri/pagini etc.Flood sunt mai multe,Flood inseamna si atunci cand vrei sa intri in computerul unei persoane,trebuie sa stim ca este ilegal,nu stau sa dezvolt mult Subiectul insa,Flood-ul in general este ilegal,dar asta nu te opreste sa te distrezi putin cu el >:D<,cat timp exista CMD totul este posibil,eu am facut acest topic pentru a va ajuta in legatura cu Flood-ul,poate ca va intrebati de ce fac asta,de ce va ajut.....ehhh va raspund tot eu,pentru ca si eu la randul meu am fost ajutat,pentru ca nimeni nu se naste gata invatat/a,invatam pe parcurs,iar de aceia eu vreau sa va ajut,acum va voi da detalli unde ne puteti gasii

KillTeamNetwork va poate ajuta cu orice problema legata de flood(adica sa dati flood cuiva)dati add la:fac_frauda@yahoo.com/gameloftgm@yahoo.com/bugmafia.tataee@yahoo.com totul este contra cost!!!(sau nu)depinde ce aveti nevoie!!!

Noi va asteptam acolo,si nu uitati,cat timp exista CMD totul este posibil

Mata-i grasa _|_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...