Jump to content
vladush.ro

Sal!

Recommended Posts

17 in scurt timp 18 ani , daca tin sa iti raspund la ce m-ai intrebat bogdannbv , pot sa marturisesc ca stiu cate ceva in ceea ce priveste resoftarea telefoanelor Sony-Ericsson si putin design... asta este ceea ce punctez eu si cred ca stiu asa mai bine. Te vei intreba de ce nu stiu mai mult, faza este ca sunt la profil uman la liceu si nu prea am avut asa mult timp sa invat cat incape la informatica dar de acum vreau sa invat si eu niste lucruri elementare... nu imi va fi greu:P

@ tromfil ... Jointbraeker... este doar un pseudonim:)) suna asa fain...si nu prea obscen:))

P.S Ce m-ai stiiti de TinKode ... nu am mai vb de vo 3 luni cu el?:)) ? il cunoaste cineva?

Link to comment
Share on other sites

aaa... si am uitat nu cred ca e asa de important dar stiu sa modific si sa instalez un site "gata facut" de Joomla de exemplu intr-o baza de date... am incercat numai pe domenii free... dupa cum am spus nu prea am avut interes in ultimul timp.

Un exemplu de site: http://glt-zambetulcopilariei.6te.net/ ...

Sau... http://cnsm-targuneamt.eu5.org/

e facut demult sper sa functioneze:P

Edited by vladush.ro
Link to comment
Share on other sites

...TinKode... sau cum il mai stiu eu Breaker.Code, nu il cunosc personal:P dar vorbeam intr-un timp:P nu vreau sa ma laud:)) doamne fereste:)) numai ca nu am mai vb cu el demult... nu iti inchipui ca vorbeam asa mult de informatica... vormeam si noi de fete:))

mi-e dor de el:D

Edited by vladush.ro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...