Jump to content
Kenzu

Clanwar.ro

Recommended Posts

Clanwar inca nu e prea optimizat.. e inca in constructie. Ceva pareri? Eventual daca gasiti vulnerabilitati si sunteti buni sa mi le ziceti?:).

Stiu ca numaru de posturi ma face sa arat ca un mic spammer, dar nu sunt genul de persoana sa dau reply la fiecare thread cu chestii gen "bv ai descoperit un xss" sau " imi zici si mie metoda prin care ai spart siteu-l?=) "

App ati vazut ca mai nou pe messenger daca pui semnul " =) " apare un smiley? :))

Edited by Kenzu
Link to comment
Share on other sites

e ok sit-ul dar vezi ca ai 404-uri, adica spre exemplu la sectiunea jocuri daca vrei sa citesti descrierea completa si dai pe "citeste tot" nu exista pagina unde te trimite, e valabil pentru toate articolele de pe jocuri, nu stiu si la restul. Din ce vad e valabil si pentru restul paginilor unde ai un mic intro si link catre articolul intreg.

Sit-ul are potential dar rezolva problemele respective si poti face ceva cu el :)

Link to comment
Share on other sites

e ok sit-ul dar vezi ca ai 404-uri, adica spre exemplu la sectiunea jocuri daca vrei sa citesti descrierea completa si dai pe "citeste tot" nu exista pagina unde te trimite, e valabil pentru toate articolele de pe jocuri, nu stiu si la restul. Din ce vad e valabil si pentru restul paginilor unde ai un mic intro si link catre articolul intreg.

Sit-ul are potential dar rezolva problemele respective si poti face ceva cu el :)

are 404 pt ca inca este in constructie... cum am scris si in primul post, inca se mai lucreaza la el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...