Jump to content
o_O01

Am luat teapa

Recommended Posts

Am cumparat o placa de baza de la un baiat de pe computergames si dupa o luna sa defectat...asta a fost in noiembrie, am trimiso inapoi la vanzator care a duso la garantie, si pana acum ma tot amanat si imi spunea ca nu a primit nici un raspuns de la ei. Saptamana trecuta am sunat si m-am dat drept cel care a cumparat placa de baza initial si baiatul de acolo mi-a spus ca placa a fost ridicata dupa o saptamana de 2 baieti...

Ce pot sa le fac inafara sa ma duc pe ei sa ii omor?...nu am chef sa rascolesc un oras intreg pentru 2 ratati.

Pe unul dintre ei il cheama Popescu Flavian ,ID Yahoo : don_flavi

845_dsc00411.jpg

Celalalt se numeste Vlad Chiper

http://mt-mt.hi5.com/friend/p36477822--Vlad_Chiper--html

Amandoi sunt din Petrosani.

Edited by o_O01
Link to comment
Share on other sites

Asa se intampla cand cumparati ciurucuri si va caliciti la 1-2 milioane,asta sa-ti fie invatare de minte,oricum ai 2 variante , ori iti faci singur dreptate,ori te duci la sectia de politie depui o reclamatie scrisa sustinuta de un martor pe propria raspundere (si semnata) apoi astepti sa-si faca politia datoria,ar mai fi si a 3-a varianta,iti bagi pula in tot si mergi mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Am cumparat o placa de baza de la un baiat de pe computergames si dupa o luna sa defectat...asta a fost in noiembrie, am trimiso inapoi la vanzator care a duso la garantie, si pana acum ma tot amanat si imi spunea ca nu a primit nici un raspuns de la ei. Saptamana trecuta am sunat si m-am dat drept cel care a cumparat placa de baza initial si baiatul de acolo mi-a spus ca placa a fost ridicata dupa o saptamana de 2 baieti...

Ce pot sa le fac inafara sa ma duc pe ei sa ii omor?...nu am chef sa rascolesc un oras intreg pentru 2 ratati.

Pe unul dintre ei il cheama Popescu Flavian ,ID Yahoo : don_flavi

845_dsc00411.jpg

Celalalt se numeste Vlad Chiper

hi5 - Vlad Chiper

Amandoi sunt din Petrosani.

Salut eu il cunosc Popescu Flavian am cumparat de la el un lcd daca vrei merg ii rup capu ca stiu unde sta adresa bloc tot :)

Sunt din Petrosani si eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...