Jump to content
Yolanda

Incarcare Cartela

Recommended Posts

Azi in jurul orei 17 am coborat jos cu gandul de a cumpara o cartela de 10 euro pe vodafone ca sa-mi cumpar si eu un domeniu.Bun am coborat,m-am dus la un magazin cu gresie-faianta unde stiu ca vand si cartele reincarcabile foarte ieftine.Pretul pentru cartela de 10 euro era 560 de mii.I-am cerut vanzatorului o cartela reincarcabila vodafone si m-a intrebat (daca e surd) orange vodafone de care si iam spus clar si tare VODAFONE.Mi-a luat banii a scos cartela,bonul.Am ajuns acasa sa incarc telefonul cand ma uit pe fisa scria ORANGE.Am coborat inapoi si l-am rugat sa ami schimbe cartela ca am cerut VODAFONE.Si a spus CA AM CERUT ORANGE si nu se poate :| cica cunoaste tactica asta nu stiu ce au mai incercat 4 oameni si a fost atentionat de politie paypoint bla bla:| ati mai vazut asa prostie in Romania asta? probabil credea ca am folosit cartela si acum vreau sa-l mai fur de 10 euro ... dar i-am zis sa o foloseasca sa vada ca nu e folosita si n-a vrut nu ma mai intorc in viata mea la dobitocul ala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...