Jump to content
The Crow

[Vând] Domenii înregistrate

Recommended Posts

de fapt, nu vând eu domeniile, dar îl ajut pe un prieten. deci, acesta înregistreaz? orice domeniu, în afar? de .ro cu 2€ , care vre?i v? a?tept cu pm la mine sau add pe messenger id twister4cs. mul?umesc, eu zic c? merit? pre?ul, nu este vorba nicidecum de ?eap?, dac? vre?i v? a?tept s? m? contacta?i, o sear? bun?!

Link to comment
Share on other sites

de fapt, nu vând eu domeniile, dar îl ajut pe un prieten. deci, acesta înregistreaz? orice domeniu, în afar? de .ro cu 2€ , care vre?i v? a?tept cu pm la mine sau add pe messenger id twister4cs. mul?umesc, eu zic c? merit? pre?ul, nu este vorba nicidecum de ?eap?, dac? vre?i v? a?tept s? m? contacta?i, o sear? bun?!

no bine, suna bine treaba asta, dar adu te rog mai multe detalii aici pe forum. de unde am certitudinea ca iti dau banu si peste 2 zile nu il mai am. bine, asta e o banala intrebare, dar m-as bucura daca ai raspunde si la ea. stima

Link to comment
Share on other sites

salut, p?i faza e c? defapt nu eu înregistrez domeniile, eu decât m? ocup de "reclam?" , ci un prieten, eu dau id-ul lui , doar s?-i zice?i c? v-am trimis eu , pân? acuma am în?eles c? s-a în?eles cu câ?iva, dac? vrei mai multe detalii @hihahi buzz pe messenger la id-ul: twister4cs, o sear? bun?!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va sa va spun eu cum e treaba,tipul care inregistreaza domeniile profita de un anumit "bug" pe unele site-uri si inregistreaza gratuit domeniile,apoi le revinde la preturi de nimic,chestia e ca domeniile pot fi valabile cateva zile,saptamani sau chiar luni,in sensul ca nu stii cand ramai fara el.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va sa va spun eu cum e treaba,tipul care inregistreaza domeniile profita de un anumit "bug" pe unele site-uri si inregistreaza gratuit domeniile,apoi le revinde la preturi de nimic,chestia e ca domeniile pot fi valabile cateva zile,saptamani sau chiar luni,in sensul ca nu stii cand ramai fara el.

eu zic s? taci dac? nu ?tii mai multe, b?iatul ?la are reseller, nu e vorba de ceea ce zici tu ;).

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

eu zic s? taci dac? nu ?tii mai multe, b?iatul ?la are reseller, nu e vorba de ceea ce zici tu ;).

bine bine,dar totusi, adu ceva, informatii mai multe aici... nu cred ca e ceva asa privat. adu doar simple informatii ca sa poata sti omu despre ce e vorba,daca sa se mai chinuie sa contacteze sau nu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...