Jump to content
MagicThunder

de ce e wtfid ratat?

Recommended Posts

wtfid e un copil frustrat abuzat de tacsu provenind dintr-o familie dezorganizata sa hotarat sa faca pizda mare si sa isi bage si sa isi scoata din mama.Bagati ma baiat daca ai cu ce dar ma indoiesc,presupun ca esti un pusti de 14 ani caruia nici flocii nu i-au dat se apuca sa injure si sa se bage in topicurile tuturor sa se laude la ora de info ca e mare user pe RSTcenter.com si ca el face legea pe aici.Ba baiatule tu ma cunosti de undeva?am mancat amandoi cu aceiasi lingura?Nu?Pai atunci stai in mortii matii in banca ta si nu mai comenta aiurea in tramvai.Ce am futut-o pe mata si nu am platit-o si din cauza asta ti-a taiat internetul?Ai un nivel de cultura si un limbaj de m-ai lasat prost in fata monitorului,din ce gaura va tarati si iesiti ma?Mori dute dracu copil oparit si abuzat in anus de verisor.

Poftim cultura:

Nici nu stiu cu ce sa incep...

Inafara ca esti un copil prost care pun pariu ca ai pana in 18 ani si chiar daca ai mai mult te comporti ca un copil pana in 18 ani. Ai fugit repede la ripkid ... nenea nenea ala ma injura fucking funny , am luat warn ... ma doare in pula si as putea sa-mi pun mintea cu tine dar nu am eu timp pt tine ... Astea fiind spuse sa-mi bag pula in mortii tai de avorton si sa ma cac pe tine dupa bere cu iaurt , sa-mi iei coaiele in gura si sa faci biliboaca . Sa te fut in gat poate mai schimbi aerul din halena , daca nu stii cei aia cauta pe dex.ro in gatu matii de rateu scuipateas intre ochi cand imi sugi pula si sa nu faci in mortii mati spume la gura cacatule ca ma sterg pe fata ta! Orice reply mi-ai da ma doare in pula si de tine si de neamul matii care te-a cacat pe lumea asta. Spor la sifonat & blow job.

Vede ca nu il bag in seama ratatul nu se lasa clatindu-mi ochii cu gramatica lui perfecta:

ok ti-ai asigur un imi sugi pula in fiecare zi. Spor la treaba sifonule

Vazandu-se nebagat in seama de nimeni batut de tasu si trimis la somn ca si asa face umbra pamantului degeaba se hotaraste sa ma bage iar in seama reflectand ce a facut el cu 2 minute inainte sa imi trimita pm:

Sa-mi bag pula in neamu matii de spematozoid la mana a 2 care esti ca e trecut de 12 noaptea

Deci concluzia mea despre el...Nu am cuvinte prea retardati si rupti copii din ziua de azi,esti smardoi ma?stii ce e aia viata de cartier?ai trait cand se facea posta la un pachet de tigari?ai tovarasi adevarati care te sustin sau prieteni virtuali la counter strike?Habar nu ai ce pula mea iti iese pe gura iti urez muie multa si imi bag pula in toata familia ta si in tot neamul tau de boschetari si latrai.

PS.Imi cer scuze fata de ceilalti useri ai forumului dar nu il mai suport si vreau sa fac publica prostia de care da dovada putin cate putin si sunt sigur ca are din plin.

THX paxnwo

Link to comment
Share on other sites

slym nu stiu cum sa iti zic dar nu inteleg de ce te bagi??si eu pot sa imi bag ce a, in mortii tai dar nu o fac.Altadata abtinete.

Aaaa da si apropo:Care mai comentati aiurea sa va aflati in seama sau sa faceti +1 post abtineti-va eu am vrut sa dau o dovada de prostie pe care multi o au dar daca stati acum sa ma intoarceti pe toate partile mi se rupe.Vreti sa cititi cititi nu vreti nu va pune nimeni!

Link to comment
Share on other sites

Ba Slym esti prost sau doar te prefaci?cine mortii matii se plange ratatule?Vezi tu ca ma plang?Am si zis ca am postat ca exemplu dar de unde mata sa faci tu diferenta ma?te apuci sa postezi inutil sa fii si tu in treaba.Si ca sa iti satisfac curiozitatea Mi se rupe fix pula ca ma injura un copil de 14 ani pe un forum intelegi?De asta nu imi mai traiesc eu viata intelegi tu?Acum mars la cacat si nu te mai baga in seama ca nu stau sa iti explic ca la retardati ce vreau sa spun.Vreau sa spun exact ce am scris pentru cine intelege bine pentru cine nu sa o suga la nivel inalt.

Si nu nu o sa ma mai obosesc sa explic la toti retardatii ce am vrut eu sa arat clar?Puteti sa ma injurati mi se rupe fix pula,se poate inchide topicul ca deja unii o iau prea in serios si mie ca or sa se duca sa se taie cu lama.

Si da daca aveti mai multe posturi ca mine pe forum asta nu va face mai destepti sau mai "sefi" daca intelegeti unde bat.Si pentru care injura :luati-o in brate si pupati-o!

Edited by MagicThunder
Link to comment
Share on other sites

Ban , ban , ban ! Dupa cum i-am zis si lui wtfid pe PM , CERTURILE SI DISPUTELE SE POARTA PE PRIVAT INTRE VOI DOI si nu numai ! Nu intereseaza pe nimeni faptul ca va futeti voi mamele si intregul neam de la maimutza pana la voi !

Iar tu , inteligentule , cu tine vb wtfid ! Ti-am dat EU warn pentru ca am fost primul dintre Admini / Moderatori care a citit mail-ul in care MagicThunder a dat report la mesajul in care l-ai injurat :)


sifonule sifonule jetule jetule sobolane sobolane ...

Nu am nimic cu tine , esti ca toti ceilalti . M-a deranjat faptul ca ai facut gura si nu ti-ai vazut de treaba ta dupa ce te-am atentionat o data si ai continuat cu injuraturile si cu vorbele pe nas . Vede-ti de treba ta si o sa fie mai bine . Pana atunci , stati voi cateva zile pe bara sa va calmati ca s-a cam umflat taratza in voi .


MagicThunder ( mailto: *******@yahoo.com ) has reported this visitor message:


http://rstcenter.com/forum/members/magicthunder/#visitor_messaging

This is part of this user's profile:
MagicThunder
http://rstcenter.com/forum/members/magicthunder/

This is the reason that the user gave:
injurii nesimtite



[B]This message has been sent to all moderators of this area, or all administrators if there are no moderators.[/B]

Please respond to this post as applicable.

Nytro , please trash this shit ! Thx !

I'm out ! :*

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...