Jump to content
_Nephthys_

hello

Recommended Posts

buuuun,in primul rand salutari tuturor ^.^

numele meu e maria,si cam 10 luni pe an is prin timisoara,la faculta(medicina). am 22 de ani...(acuma tot trag cu ochiul la chestionarul lui pyth0n3 :D sa vad ce sa mai zic de pe acolo) nickname-ul il am de prin tinereti,e luat din mitologia egipteana(is mare fan civilizatii antice),dar de atunci am lasat-o mai moale cu chestiile "creepy" si alte cele. doar nick-ul l-am pastrat. numar de telefon...nu cre'ca aveti treaba chiar in halu' ala cu mine :)) buna asta oricum... cu parola,nici atat :P si daca ar fi sa ma incadrez in vreo categorie de acolo..noob cre'ca e cel mai aproape,referitor la domeniul asta. da...vad ca am zis bine,ca dupaia e chineza,cu limbaje si alea alea. singura chestie care am facut-o vreodata e o coaja de site cand am terminat clasa a 12-a(macar mi-am dat silinta sa-l fac,si nu l-am cumparat ca altii. daaa?!?! lol ),si inca unu,pe care v-ar lua cre'ca 30 de secunde sa-l spargeti :)) o chestie cu care mai am ceva tangente e photoshop-ul,dar e mai mult ca hobby,inca mai am de invatat smecherii pe acolo. in rest,jocuri...

forum-ul il stiu de vreo 4-5 ani,am mai tot intrat sa citesc una alta,si in sfarsit am decis sa-mi fac si eu cont. am citit regulile,sper ca le mai tin minte pe toate,macar in mare. da' la talentul meu...sigur o sa-mi iau ban relativ repede :)) am fazut paragraful dedicat neamului femeiesc,si sper sa scap oarecum usor de caterinci si alte cele. preventiv,nu-mi plac apelativele de genul "pisi" sau "papusa" sau mai stiu eu ce naiba e acum la moda :P nu cer altceva decat sa primesc acelasi respect cu care tratez pe fiecare in parte,chiar daca is "noob". si tot preventiv,cat dureaza un ban? :))

in esenta,am venit aici sa invat si eu ce si cum,in mare parte sa imi fac o idee despre cum sa nu ajung eu insami o victima a unuia si altuia. ma pun pe rasfoit prin topic-uri,si eventual daca am ceva neclaritati,neexplicate deja(sigur o sa am de fapt -.-) o sa mai intreb in stanga si in dreapta :D

link-uri..doar reteaua pacii de socializare,crapbook. nu am inteles pana la urma daca e voie link de asta sau nu,asa ca cineva sa-l stearga (de preferat fara sa-mi dea ban :D ) daca n-are ce cauta pe aici(in chestionar zice ca ar avea ^.^) facebook.com/x.Countess.x in rest incerc sa-mi pastrez un low profile,sa las cat mai putine informatii de-ale mele pe net.

mdea...vad ca am scris cam multicel...da' nu cred ca o sa am prea multe de postat in rest :))

Link to comment
Share on other sites

:)) bun asa din start cu esuatu'... cred ca singurul loc din care lumea ar putea afla informatii despre mine e facebook-ul. si acolo apare doar ceea ce aleg eu sa las sa se vada pana la urma.inafara de ala,nu cred ca am lasat prea multe urme. bine...mai e varianta cu ip-ul,dar nu cre'ca sta nimeni sa caute ce si cum. ar putea cineva sa arunce un ochi sa se uite daca mai am ceva pe altundeva? :D
Link to comment
Share on other sites

:)) bun asa din start cu esuatu'... cred ca singurul loc din care lumea ar putea afla informatii despre mine e facebook-ul. si acolo apare doar ceea ce aleg eu sa las sa se vada pana la urma.inafara de ala,nu cred ca am lasat prea multe urme. bine...mai e varianta cu ip-ul,dar nu cre'ca sta nimeni sa caute ce si cum. ar putea cineva sa arunce un ochi sa se uite daca mai am ceva pe altundeva? :D

In Pagini Aurii si pe Google.

Link to comment
Share on other sites

daca vrea poate sa dea de tine chiar si pe google daca ai postat vreun anunt care cuprinde nr de telefon,mail si nume complet iti poate afla adresa.Asa ca ai grija ce informatii divulgi pe internet si pe unde!

imi dau silinta...m-am ferit sa postez adresa/nr de telefon/nume real pe undeva. si tocmai am dat un search pe google,si cam singura informatie de a mea e profilu de aici de pe forum :))

Link to comment
Share on other sites

Serios? Primul cont?

ma,now that u mention it..am incercat sa fac username Nephthys,fara underscore...da zicea ca e taken. am incercat cu adresa de mail,sa dau un retrieve ceva,da' imi dadea ca nu exista. stiu ca am mai fost de o gramada de ori pe forum,si de cativa ani buni chiar. dar ma lasa memoria bine de tot daca e contul meu sau nu... :">

Link to comment
Share on other sites

Eu cand aud de studente la medicina in Timisoara ma gandesc automat la curve ...nu stiu de ce dracu...poate experienta

Acu cinstit la cati profi le-ai supt-o ca sa iei examenele ...si nu ma lua cu vrajeala ca stiu ca majoritatea prestati la profi...se stieeeee

:)) ma,ori curve,ori macelari tre sa fie nu? :P oricum,crede-ma ca n-o fost nevoie s-o sug la nimeni. unii mai au si creier,si-l folosesc. am auzit de povestea aia de acum cativa ani,dar nu stiu nici un caz concret. si sunt de ceva ani in facultatea aia. platit si pile da. in rest,beats me. nu pot sa spun ca ceva e intr-un fel,daca nu stiu eu sigur. sorry sa te dezamagesc ^.^

Link to comment
Share on other sites

ma,now that u mention it..am incercat sa fac username Nephthys,fara underscore...da zicea ca e taken. am incercat cu adresa de mail,sa dau un retrieve ceva,da' imi dadea ca nu exista. stiu ca am mai fost de o gramada de ori pe forum,si de cativa ani buni chiar. dar ma lasa memoria bine de tot daca e contul meu sau nu... :">

Ma refeream poate ai mai f?cut ?i alte conturi cu nume de MASCUL pe aici

asa ca sa î?i readuc aminte

Nu o considera ca un atac

O spun ?i eu asa poate conteaz? pentru al?ii ,mie mi-e indiferent de apartenenta ?i orientarea sexuala

Se întîmpla rar dar cînd o fata deschide un topic se umple ?i la sfîr?it persoana î?i schimba automat ?i sexul

Adica din female-sign_tiny.jpg devine male_sign.png

Nu vreau sa fac iluzii pentru unii b?ie?i din echipa

team12.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

=)) ce conturi cu nume de mascul? asta e singurul cont care il am (daca,repet,Nephthys nu e tot al meu,si l-am facut acum nush cati ani si nu mai stiu de el - scuzele mele daca e asa,am incercat sa dau retrieve,mi-a zis un fel de <marsh,nu-i de-al tau> si gata ). nephthys e o "ea"...daca te refereai cumva la nick-ul asta ca ar fi M

si sorry sa dezamagesc din nou,dar nu-s lesbi,nici macar bi :P asa ca am lamurit-o cu orientarea mea sexuala :)) singurele scapari is cu injuraturile(gen plm),dar alea chiar sunt "scapari",nu obisnuiesc sa dau apa la moara

Link to comment
Share on other sites

Pe lîng? _Nephthys_ poate î?i mai spune John ,Johnny sau Johndoe si nu vrei sa ne spui

niet. in viata mea nu m-am inregistrat cu vreun id de baiat. si oricum nu stau sa umblu cu prune de astea. nu vad rostul. asa mai stiu tot felu' de tzarani care isi fac pe acelasi forum 6 conturi diferite,si posteaza cu toate,chiar in acelasi thread. dar deja cand faci lucruri de genu',chiar ai nevoie de alta viata :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...