Jump to content
UnUser

Afacere cu membrii forumului

Recommended Posts

Cu totii ati vazut chestia cu piramid files de mai jos.

Ce propun eu, si sper sa nu fiu luat la misto.

Din cate am vazut, pentru userii din Romania, useri de cateogria C clasati de siteul despre care tocmai discutam , se plateste 2 $ per fiecare upload. Bun.

Ideea e urmatoarea.

Ne strangem un numar de X useri.

Fiecare dintre noi, cei X useri care ne strangem aici , isi uploadeaza un fisierul de marime intre 50-100 de mb.

Buunn.. Deci. Suntem 25 sa zicem. Eu, UnUser, imi uploadez fisierul. Fiecare dintre ceilalti 24 de membrii , downloadeaza fisierul meu si ofera un screen pentru confirmare. Eu am facut 4 x 24 = 96 $ ( din ce deduc eu ). Eu mi-am terminat treaba. Dupa, un alt user, uplodeaza si posteaza aici linkul iar noi, restul de 24 de oameni ramasi, ii descarcam fisierul si el, la randul lui face 96$. Asa putem face bani extrem de usor daca suntem seriosi si ne tinem de munca.

Cine se baga ?

Lista:

1. UnUser :)

Link to comment
Share on other sites

Banii nu se fac asa usor, sigur ti-a scapat ceva.

Fa un post si lasa un cont vip pe vplay, si precizeaza sa nu se schimbe parola, si ca vroiai doar sa-l imparti si cu altii, sa vezi cata incredere ai in membrii forumului (daca parola ramane neschimbata timp de 10 minute probabil ai gresit parola pe care ai zis-o :)) )

Link to comment
Share on other sites

O explicatie pentru " Nu se face nici un ban. " ?

@patrunjel.

Pai nu e vorba de asta. E vorba ca aici toti ies in castig. Sa zicem ca incepem cu 5 oameni. Dupa ce cei 5 oameni au primit toti download si au primit si $, putem sa marim clubul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...