Jump to content
ady100

Un vot va rogggggg?

Recommended Posts

am un prieten disperat de acest joc "minecraft" ma intrebam daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste voturi sa il cresc in rank;cu fiecare vote creste score si scade rank iar eu am intentia sal aduc pe rank 1 acuma el are rank 78 vas fi foarte recunascator daca ati da un vot apasand pe acel + mic :D:):X siteu e acesta http://minestatus.net/3500-minecraft-b-zone

Edited by ady100
Link to comment
Share on other sites

Ady prietene asta e forum de testari si tutoriale in vulnerabilitati si multe altele in nici un caz de dat voturi asa ca ai gresit forumul iti zic urmatoarele:Mars in pula mea de aici cu clickul tau.

Si cine inghite faza cu "e al unui prieten" mai mult ca sigur este al tau si nu stii cum sa aduni voturi.

Jet!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu vi se pare ca face mult offtopic aiurea ? Chiar atat de mult trebuie sa faceti un post in plus ca sa injurati pe cineva?Chiar nu aveti unde sa va eliberati frustrarile decat pe acest forum ? Omul a cerut ceva, vreti sa il ajutati, il ajutati, nu vreti, ignorati topicul si gata. NU este obligatia voastra sa raspundeti tuturor topicurilor.

Ps. Primiti vreun premiu pentru posturi in plus ?

Tc pls pentru a se evita si mai mult offtopic.

le@zolder: Chiar daca aici este sectiunea de offtopic, ceea ce fac este offtopic la offtopic. El a cerut ceva(chiar daca asta nu se incadreaza la sectiunea offtopic ci la cereri) ei in loc sa ii raspunda, au inceput sa injure(au facut offtopic la cererea lui) . Aia inseamna sa faci offtopic.

Daca un post este in sectiunea de offtopic, nu inseamna ca poti trantii acolo tot ce iti trece prin minte indiferent de ceea ce a postat initiatorul topicului.

In fine. Admini o sa hotarasca.

Edited by nedo
Link to comment
Share on other sites

Nu vi se pare ca face mult offtopic aiurea ? Chiar atat de mult trebuie sa faceti un post in plus ca sa injurati pe cineva?Chiar nu aveti unde sa va eliberati frustrarile decat pe acest forum ? Omul a cerut ceva, vreti sa il ajutati, il ajutati, nu vreti, ignorati topicul si gata. NU este obligatia voastra sa raspundeti tuturor topicurilor.

Ps. Primiti vreun premiu pentru posturi in plus ?

Tc pls pentru a se evita si mai mult offtopic.

Off-topic (39 Viewing)

Discutii pe diverse teme, discutii care nu se incadreaza la celalalte categorii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...