Jump to content
Ghiaor

Instant sms pay

Recommended Posts

Aici aveti un tutorial cum s? fac? un SMS Instant Notificarea de plat? (pe scurt: plata utilizator, ?i el va primi instant s?u donatie)

Urma?i aceste pasi:

1) copie de aici paygol.php, a pus-o în www / paygol.php, config pe el datele de la DB!

2) Creeaz? un cont aici ...PayGol - easy micropayments ?, apoi a crea un nou serviciu. Tipul pune la Multi-Price, apoi selecta?i costurile pentru puncte, la adresa e-mail Raport pune ur. La fundal URL-uri ave?i nevoie pentru a pune loca?ia paygol.php fi?ier, de exemplu: www.test.ro / ? paygol.php, la succes url unde s? te dup? plata se face.

3) Copia?i link-ul de instalare de la acest serviciu, la un php / html, de exemplu: sms.php, în primul caz, trebuie s? scrie?i numele de cont.

4) Pune?i în serviciul de testare de la "Serviciile mele", ?i pute?i testa gratuit.

Dac? ave?i orice probleme nu ezitati sa ma contactati.

script-ul a fost creat de Paygol, dar este modificat de mine pentru webwow!

Download Paygol.php ?

Eu lucrez cu ei de 1 an jumate sunt foarte multumit.Raspund foarte repede la tickets.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce face...imi mai poti explica odata te rog...sunt mai incet la minte:P

LE: Daca face ceea ce cred eu ca face (monetizarea banilor de pe telefon) atunci astept un pm de la tine cu un id de mess sa vorbim mai multe (fac cinste). ;)

Edited by Maverick
Link to comment
Share on other sites

La ce imi foloseste paygol.php pentru ca am vazut ca ei imi dau propriile lor coduri pentru a le pune in pagina mea. Nu inteleg la ce foloseste paygol.php.

Codurile pe care vi le dau ei le puteti encrypta aici astfel incat daca e vreun link de download ceva nu-l vor putea vedea in sursa paginii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...