Jump to content
ytwrecords

Unde sunt fetele ?

Recommended Posts

Salutare RST !

Nu am baut nimic, nu va faceti griji. Sunt de acord ca nu este un forum de combinari sau matrimoniale, dar lipsesc persoanele de gen feminin de pe acest forum. Da... stiu ca statisticile arata ca in general doar baietii sunt interesati de hacking si virtual security, etc.

Vad zilnic posturi si reply-uri inutile de la toti "copchii" analfabeti dar nu vad sa apara si vreo gagica sa isi dea cu parerea sau sa ne arate ce hackerita meseriasa este ea. De ce , de ce ma ? Care ati patat imaginea forumului ? Scrie undeva ca suntem misogini, ca aici e interzis pentru ELE ?

Stiu... putem da vina pe persoana care se ocupa de imaginea forumului, de marketing. PROPUN o noua campanie de promovare. Hai ca stiu ca aveti resurse : email spam, yahoo messenger, reclame pe site-uri, posturi pe bloguri etc. Invitati domn-le cat mai multe domnisoare si doamne sa participe si ele in acest centru de securitate ca si ele sunt romance si ele pot lupta pentru o imagine mai buna, pentru ROMANIA !

Gasiti si voi ceva, le spuneti ca aici pot afla cum sa fure parola de la mailul prietenului sa afle cum sa scape de virusi etc.

Mai cititi inca ? Pai nu ati trecut inca la treaba ?

Hai ca se poate ...trebuie sa mai schimbam si noi aerul pe aici.

... pe hackerita asta o cunoasteti ? :P

geek+girl+hacker+sexy.jpg

Edited by ytwrecords
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Vad zilnic posturi si reply-uri inutile de la toti "copchii" analfabeti dar nu vad sa apara si vreo gagica sa isi dea cu parerea sau sa ne arate ce hackerita meseriasa este ea. De ce , de ce ma ? Care ati patat imaginea forumului ? Scrie undeva ca suntem misogini, ca aici e interzis pentru ELE ?

Scrie in biblie.

Stiu... putem da vina pe persoana care se ocupa de imaginea forumului, de marketing. PROPUN o noua campanie de promovare. Hai ca stiu ca aveti resurse : email spam, yahoo messenger, reclame pe site-uri, posturi pe bloguri etc. Invitati domn-le cat mai multe domnisoare si doamne sa participe si ele in acest centru de securitate ca si ele sunt romance si ele pot lupta pentru o imagine mai buna, pentru ROMANIA !

Gasiti si voi ceva, le spuneti ca aici pot afla cum sa fure parola de la mailul prietenului sa afle cum sa scape de virusi etc.

Tu vii pe RST ca sa-ti gasesti prietena?

... pe hackerita asta o cunoasteti ? :P

geek+girl+hacker+sexy.jpg

E o rusoaica ce a fost arestata pentru spam.

Link to comment
Share on other sites

Dude , prefer sa nu apara toate fandositele pe rst , care vor sa invete cum pot afla cum sa fure parola de la mailul prietenului . Daca apara 2-3 fete puse pe treaba si pasionate de activitatea de pe forum , fete de la care poti invata ceva , ar fi extraordinar .

Dar consider ca aici nu prea conteaza sexul , doar logica .

Link to comment
Share on other sites

ati fi surprinsi sa stiti ca sunt si pe aici fete care urmaresc forum-ul (de contribuit nu contribuie din ce am vazut) dar au nick-uri de baieti... (2 din ele le cunosc din discutiile de pe mess, pe altele le-am identificat intamplator)

in general vin aici sa invete nu sa contribuie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...