Jump to content
colteanu

Vand site de filme , Jocuri, programe etc

Recommended Posts

Numele site-ului se numeste Megafilme.info - Filme Online | Mega Filme Gratis | Download Filme | Filme 2011 | Filme noi Gratis | Jocuri noi | Filme Adulti |

are in medie peste 150 de vizitatori unici.

Site-ul are o baza de date formata din 1200 si ceva de articole cu download filme , jocuri , filme adulti , seriale ,documentare.

Pret 100 de euro

Se vinde site-ul ca design , domeniul , + baza de date .

Domeniul a fost recent reinoit deci expira undeva prin iunie anul viitor .

Link to comment
Share on other sites

1: Designul este nasol

2: Domeniul este .info

3: Nume naspa

4: record Vizitatori: 369 ... foarte putin pentru pretul pe care il ceri.

Nu o sa gaesti sa il dai cu pretul asta ... daca iti da cineva 15 euro pe el fi fericit :D

Ori cum BAFTA!

Sa-ti iei tu domeniu + host te ajunge undeva la 20 de eur. Si tu vrei sa-l dea cu 15? E la mana a2a si scade pretu sau cum?

Link to comment
Share on other sites

bha fratilor deja ma enervati da-ti-o in plm de treaba daca nu va intereseaza nu postati ce plm trebuie sa veniti voi sa comentati aici . Am inteles forumul nu are reguli dar totusi... nu va mai bagati ca muscata in ..... . Deci daca cineva e interesat posteaza daca nu sa intre in alt topic . La revedere !

Link to comment
Share on other sites

Chestia e ca majoritatea de aici poate instala un Wordpress,si nu vad cine ar da 100 euro pentru asta.(cu alte cuvinte,nu cred ca anuntul tau e potrivit aici)

Chestia e sa taci din gura . Mie mi-a luat ceva timp ca il aduc primul la cautarea """megafilme"" si alte chestii la cautari deci te rog frumos ,

1 . Backlinkurile

2. Asa este oricine poate instala un wordpress dar nu oricine stie sa lucreze cu el

3. Nu am cerut musai 100 de euro

4. E coltul de vanzari deci te rog frumos

In plus am precizat sa nu mai comentati am zis cine doreste sa cumpere cumpara cine nu nu ce dracu' paracu suntem copii deaia mici si spunem EU O VREAU BA NU EU "" cam la fel faceti .

Si inca ceva faza cu un dolar domeniul .info :)) ia-l tu cu atat 1 si 2 domeniul a fost reinoit si m-a costat reinoirea 10 euro ;) Deci mai bine tinetiva gura.

Alta idee ca sa pui pe cineva sa iti instaleze wordpress + amarata aia de tema ( cum spuneti voi ) costa cel putin 50 de euro .

Hai sa punem baza de date cu un euro si gata :))

La urma urmei Traim in romania toti vrem moca :)) Hai fratilor sa il dau cu un dolar:)))

Edited by colteanu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...