Jump to content
Yahweh

WiFi parola

Recommended Posts

Salut va scriu din spania,sunt aici de aproximativ 4 luni iar in ultimul timp am problema conexiunea la internet,pana acum cateva zile foloseam o retea locala wifi neparolata cu ajutorul careia ii puteam contacta pe cei din tara,acum acea retea din pacate nu mai este tot timpul on,iar atunci cand este dureaza foarte putin sau semnalul este extrem de slab.

Din fericire sau nu ... mai sunt si alte retele wifi dar din pacate sunt parolate si nu ma pot conecta,va scriu in speranta ca poate cunoaste cineva anumite metode prin care pot afla respectivele parole pentru a ma putea conecta.VA ROG nu incepeti cu raspunsuri de genul sau mai discutat sau e greu nu stii tu,sau mai stiu eu ce alte chestii va mai trec prin cap,batand campii degeaba,sunt convins ca sa mai discutat dar din pacate nu am timp sa cauta,iar conexiunea aceasta pe care o folosesc este una extrem de slaba,acest text l-am sciris intr-un document text apoi am dat aici paste,in speranta ca voi gasi pe cineva care sa ma ajute,sa pot lua legatura mai usor cu cei din tara.

Cu respect,

Daniel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...