Jump to content
betivuu'

MASTER - Blog (betivuu').

Recommended Posts

gabi..am vazut un design al tau..fratele meu..cine v-a bagat pe voi la designeri?"

Nu vreau sa te jignesc.. nici nu am ceva cu tine si raspunsul meu este

ca nu este treaba ta cine ne-a bagat la Grupul Designers si da am facut design pentru programul lui Wav3 si urmeaza pe viitor sa ma fac si la alte proiecte nu stau deageaba

Link to comment
Share on other sites

imi faci logo ala :-?? ?

Tu la banner web zici logo ?

da man ti-l fac maine dimineata.. pentru ca asa vreau sa te ajut nu ca ii un proiect anume pentru comunitatea RST ca daca era trebuia sa fac dar asa puteam sa iti zic ca nu iti fac pentru ca nu am nici o legatura cu blog-ul tau dar ti-l fac banner-ul pentru ca sunt baiat bun cu cine merita

Link to comment
Share on other sites

Tu la banner web zici logo ?

da man ti-l fac maine dimineata.. pentru ca asa vreau sa te ajut nu ca ii un proiect anume pentru comunitatea RST ca daca era trebuia sa fac dar asa puteam sa iti zic ca nu iti fac pentru ca nu am nici o legatura cu blog-ul tau dar ti-l fac banner-ul pentru ca sunt baiat bun cu cine merita

Uite ca eu am o problema cu tine. Ghininon! Pesemne ca tu esti vreun arogant ce crede ca daca are cateva litere sub nume e mare cacat pe aici. Gresit!

Link to comment
Share on other sites

Uite ca eu am o problema cu tine. Ghininon! Pesemne ca tu esti vreun arogant ce crede ca daca are cateva litere sub nume e mare cacat pe aici. Gresit!

Nu sunt arogant fratioare ca am niste litere sub nume

ai inteles tu Gresit ! nu eu

flux , pune-ti frate ochelarii sau dute la ORL vezi poate ai ceva la ochii

Link to comment
Share on other sites

@Gabriel87 este cel mai mare tepar de pe forum pacat ca nu am salvat conversatiile de pe privat (am avut alt cont si am primit ban) acolo aveam conversatiile cu el cine a facut afaceri cu el cred ca stie ce fel de tepar este el are relatii cu admini/moderatorii de asta a primit functie dar in schimb tot un tepar ramane. MORIIIIII mah odata ca nu te mai satura nici dracu pe tine sti doar tepe sa dai la oameni

Link to comment
Share on other sites

@RoB3r7Os , ce cont ai avut tu inainte ma? aaa sau esti tu ala care mi-ai dat shellu-rile alea pe site`uri gasite si de Marian de pe TBO si ti-am promis ca iti dau CTM DDos ?:)):))

@gotr00t , Mda.. numai zic nimic ca numai are rost sa ma cert aiurea

@betivuu' , Cu placere

Edited by Gabriel87
Link to comment
Share on other sites

@betivuu'

Ceva sfaturi pertinente:

1. Sunt prea multe elemente 'web 2.0'. Cred ca ar da mai bine ceva 'old style', fara sorcove tiganesti si spatiu irosit de pomana. Poti vedea ca exemplu www.rtfm.ro

2. Spatiul pentru continut este mult prea mic si inghesuit: MASTER

3. WTA-ul ala din footer este o porcarie. De ce sa vada malahistii adresele ip ale vizitatorilor tai si cookie-urile sau sa vada studii demografice. Daca totusi vrei sa-l pastrezi, pune-l in sidebar.

4. "An article by MASTER" - Master este un nickname 'grandios' si creezi impresia ca ai 17-19 ani. Eu daca scriu un articol, imi place ca oamenii sa-mi stie numele, sau macar imi pun un nickname neutru si ma feresc de 'master, masterofuniverse, hacker, sef, boss, etc ...'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...