Jump to content
proxifier

You have received an infraction at RST - MrRIP pielea pulii

Recommended Posts

Dear proxifier,

You have received an infraction at RST.

Reason: Nerespectare reguli

-------

Arunca un ochi pe Regulile Forumului inainte de a mai posta ceva . Ti-o spun spre binele tau .

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

http://rstcenter.com/forum/40390-2-6...rst#post271811

Quote:

chars chars chars

All the best,

RST

"Spre binele tau". Marsh ba de aici !

Se gasi moderatoru de cacaturi sa dea el warn sau ce cacat e asta(tre sa respectam regulile, ca robotii).

Pupinpulism mai mult decat in tine nu cred ca exista in vreunu de pe aici.

Ai 21-22 de ani, dar un creier sec ca al unuia de 15 ce se crede super "smecher" ca prinde root-uri si smtp-uri si le vinde pe $50.

Te crezi super moderatorul pizdii pe rst, de parca daca ii dai un warn/ban unuia il faci sa fie trist ca nu mai poate intra pe forum. Marsh ma!

Crezi ca daca faci pe inteligentu si maturu pe aici cresti in ochii cuiva, te vede lumea altfel, iti da kwe salariu?

Nu, majoritatea tot ratat o sa te stie. Si cei care nu te stiu, tre sa vorbeasca 2 minute cu tine ca sa ajunga la aceeasi parere.

Bravo lui kwe sau cine o fi owneru ca gaseste sclavi ca tine sau alti moderatori.

Mai demult vazusem cum te luai de unu ca posta multe xss-uri (de kkt oricum), ca sa le scrie domne intr-un singur topic, ca nu stiu ce.

Insa Mosad avea voie sa faca zilnic 10 topicuri cu xss-uri in site-uri de care auzise pulea.

Si ala (Mosad), alt ratat super inteligent ce posteaza orice xss de parca lumea cauta cookie-uri pentru site-uri de cacat, de care nu a auzit nimeni.

Atat timp cat calitatea topicurilor e asa cum e acuma, cat media de varsta e de 15 ani, cred ca regulile astea sunt degeaba.

Putine sunt persoanele care au ceva cunostiinte in cap si ii duce capul, si care mai posteaza pe aici.

In schimb e plin de ratati - RATATI !!!11 - cu aere de persoane importante gen MsRip, Mosad, etc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te simti mai bine acum?

Da, ai incalcat o regula, si anume: "Nu ai 10 posturi". Regula e utila, deoarece forumul ar fi plini de leecheri ca tine, care nu contribuie cu nimic si vin doar cu miloaga.

De bine, de rau, membrii cu vechime au ajutat multe persoane, tu ce ai facut? Daca esti membru vechi, trebuia sa postezi cu acel cont, dar poate e banat.

In plus, ai si un avertisment de la mine pentru insultarea unui membru.

Link to comment
Share on other sites

Copilu, utilizarea forumului nu este un drept, ci un privilegiu. Cu alte cuvinte, nu iti convine regulamentul te duci pe alt forum, vrei sa ramai aici il accepti. Ar trebui sa fii mandru ca inca mai esti pe aici, daca era dupa mine zburai long time ago... tu si ceilalti care se simt.

A naibii treaba, nu se aplica regulamentul va plangeti, daca se aplica iar nu-i bun. Ce vreti???

ps: Un barbat matur? in toate privintele face ce vrea si-si asuma toate consecintele.

ps2: Astea fiind spuse, trece-ma si pe mine pe lista aia de "ratati", pt ca m-am bagat in seama si ti-am zis adevarul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...