Jump to content
UnUser

CC Fals sau ceva de genu'

Recommended Posts

O sa ma refer in postul asta strict la Triburile - Jocul online , cei ce stiu sunt rugati sa ma ajute, dar pot sa o faca si cei neexperimentati.

Deci, exista posibilitatea de achizitionare puncte premium , pentru joc. Exista cateva metode de cumparare , prin card , prin paypal parca si prin telefon.

Exista niste 'baietasi' sa-i numesc asa, care in schimbul unui cod de reincarcare vodafone/orange/cosmote in valoare de 5 euro ( 30 ron ) iti ofera puncte premium in valoare de 10-12-15 euro.

As dorii sa stiu si eu daca are cineva idee, prin ce metode le achizitioneaza, si care e faza cu cardurile false !

Link to comment
Share on other sites

de ai nevoie te pot ajuta eu, nu am nevoie de nimic, cred ca nu am voie sa zic cum, dar punctele ajung, de vre-o 2 ani tot achizionez puncte premium asa si nici macar ban pe conturi nu sa primit.:))

Atunci spune daca este un bug la ei in sistem sau folosesti cc-uri furate/orange/chestii de genul?

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Exact cum ma gandeam si din cate stiu parca dadeau ban pentru carding astia cand te prindeau.....

ai vazut vreo dovada sau ai citit numai ce zicea unu ca ar putea face?nu tot ce zboara se mananca .

Astia care? admini acestui forum sau cei de la triburile, the-west ?in privinta primei optiuni am raspuns, totusi nu am avut plangeri k ar fi banat vreun cont pe unde am facut.

Edited by edutu20
Link to comment
Share on other sites

ai vazut vreo dovada sau ai citit numai ce zicea unu ca ar putea face?nu tot ce zboara se mananca .

Nu am vazut nici o dovada pentru ca since rnu m-a interesat, am vazut intr-o zi pe pagina principala la anuntiri ca mortii lor despre fraude bla bla bla....si inca un lucru nu imi vorbi ca la un noob ca stiu cu ce se mananca cardingul.

Ps:Aaaa si acum mi-am adus aminte unii jucatori te reclama ca folosesti prea multe pp ca sa iti ridici zidul sau astea cand esti atacat(pentru injumatatiri), te reclama la suport si te verifica aia de unde ai atatea pp si asa iei teapa.

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Exact cum ma gandeam si din cate stiu parca dadeau ban pentru carding astia cand te prindeau.....

daca platesti cu cc de rusia si ip`u de usa fi sigur ca vei fi luat la ochi si te v`a bana , plateste cu cc si ip`u de aceasi tara iar la confirmare daca e necesar mail creaza unu nou care sa nu fi fost bagat pe undeva la black list si te asigur eu ca nu vei primi ban;)

Link to comment
Share on other sites

Nu am vazut nici o dovada pentru ca since rnu m-a interesat, am vazut intr-o zi pe pagina principala la anuntiri ca mortii lor despre fraude bla bla bla....si inca un lucru nu imi vorbi ca la un noob ca stiu cu ce se mananca cardingul.

Ps:Aaaa si acum mi-am adus aminte unii jucatori te reclama ca folosesti prea multe pp ca sa iti ridici zidul sau astea cand esti atacat(pentru injumatatiri), te reclama la suport si te verifica aia de unde ai atatea pp si asa iei teapa.

impresia mea era ca zici de ban pe acest forum.vorbeste mai concis, sa nu lasi loc de interpretari si atunci i-ti voi vorbi pe masura.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...