Jump to content
Fed0t

Salutare Internautilor!

Recommended Posts

Salut,

Ma numesc Serghei, am 23 de ani si sunt din Bucuresti.

Ma bucur sa ma aflu aici pentru ca va consider cea mai buna comunitate de hackeri din Romania.

De ce ma aflu aici? Deoarece...ma simt foarte bine langa persoanele care sunt interesate de aceelasi lucru,si imi doresc sa ne putem ajuta intre noi si sa acumulam cat mai multe cunostinte,in acest domeniu.

Vreau sa va anunt ca am cunostinte putine in acest domeniu.

Multumesc si va doresc numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Noroc.

Care sunt acele putine cunostiine?

Treci pe la regulament umpic , READ CAREFULLY !

SQLi , XSS ,RFI,LFI , scanare random servere ssh (la un nivel mediu) si daca cunosc doar chestiile astea pot hackui doar siteuri random si imi este greu sa hackuiesc un simplu website pe care am pus ochii.

Am citit regulamentul,zici ca eu l-am scris :))

Edited by Fed0t
Link to comment
Share on other sites

citez: "ma simt foarte bine langa persoanele care sunt interesate de aceelasi lucru"

deci, te simti bine si pe langa un grup de homosexuali care vorbesc despre futut in gaoaza?

ma rog, bine ai venit, si mai repeta putin regulile de scriere ale limbii romane!

nu vreau sa ma cert cu tine sau te jignesc dar vorbesti sa nu adormi in legatura cu homosexuali,poate daca eram homosexual imi placea sa stau pe langa ei.

si in legatura cu scrisul meu citeste in dreapta sus de tot :))

Edited by Fed0t
Link to comment
Share on other sites

Scanezi dupa SSH (eventual faci si bruteforce) cu tool facut de tine, sau folosesti asa zis "arhiva de scanare root-uri"? (Moa' ce denumire script-kiddie-like...)

nu am facut arhiva de scan eu personal...dar stiu cum este facuta....

Toate merg pe aceelasi principiu doar passfileu difera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...