Jump to content
dST

Despre Kudos Network

Recommended Posts

M-am inregistrat si eu de ceva timp pe acest Kudos Network care promite bani si tot felul de electronice pentru oamenii care ii aduci sa se inregistreze pentru ei...

Tot ce am avut de facut a fost sa completez o oferta gratuita dar care a necesitat si o carte de credit in caz ca vreau sa cumpar de la ei diferite servicii (cardul meu era gol oricum). Acum trebuie sa aduc si eu oameni care sa se inregistreze cu cardul pe acea oferta pentru a putea scoate bani pe paypal sau diferite obiecte..

Sunt multe dovezi care arata faptul ca multi au retras bani si obiecte de la kudos insa inca sunt suspicios. Voi ce parere aveti despre cei de la Kudos ? A-ti retras bani de la ei ? Exista vreo metoda de hack ?

Astept raspunsurile voastre :)

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca iti poate lua ceva de pe card pentru ca oferta aia cand o completezi o poti inchide dupa vreo 2 saptamani..

Am un prieten care a luat 6 plati de la ei (diferite sume) si un ipod shuffle insa referrali se gasesc foarte greu tinand cont ca le cere si cardul la inregistrare multi sunt foarte suspiciosi (la fel ca si mine la inceput)

Link to comment
Share on other sites

da iti cere si CVV si data expirarii si numele celui ce detine cardu

o singura chestie va zic, VERIFIED BY VISA!

degeaba au ei cvv2ul daca fiecare tranzactie trebuie verificata prin codul ales de tine pt VF by VISA. :)

Pt un card pe net personal folosesc asa:

1. Cont + card aferent

2. Blocare retragere numerar de la ATM

3. Verified by VISA (codul suplimentar pe care il introduci pentru validarea tranzactiei)

simplu si destul de sigur ca nu te vei trezi cu "surprize"

personal prefer pe cei de la BT pt carduri

Link to comment
Share on other sites

e real, dar cam dubioasa faza cu cc.urile

poi da ca ei cumpara produsele din bani tai iti trimit si a doua luna .. nu mai vezi produse vezi decat SOLD: 0.00 . daca esti norocos primeste produsele .. daca nu sold out ;) eu zic sa nu va riscati , cel mai bine cumparativa voi ce vreti nu introduceti datele de card sau personale pe tot felul de site ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu exista nici o metoda de hack .

Si uite cum sa facii .. iti explic ca si eu am avut

Faci repede rost intr'o luna de refferali , comanzi produs tot , si iti inchizi cont

, ca dupa urm luna iti ia automat 12 euro [scrie si in Contract &Terms .. bla bla]

ar mere o Metoda de "hack" ... , daca ai folosii socks , cu niste card'uri false [loate de pe diferite site-uri ..] si bingo ! TAN DAM DAM ! :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...