Jump to content
gogusan

Iphone 4s

Recommended Posts

4s = o mare dezamagire.

E complet inutil!

Te pisi pe el!

Toata lumea se astepta la ceva revolutionar, si ei au lansat iphone 4 cu procesor a5 si camera mai buna.

Eu unu nu as platii diferenta doar pentru atat, intre iphone 4 si 4s, avand in vedere ca diferenta fizica nu e nici una...

Cat despre Siri, muie siri!

Daca nu esti in amricutza degeaba ai siri.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca stii de unde sa il iei sgs2 te ajunge la 15-16 milioane... si pt un telefon cu procesor de 1.2 caruia ii poti face overclock super stabil al 1.6 ghz camera de 8mp hd blitz si tot ce vri pe el , 1gb ram ecran mare , incredibil de luminos ! Eu cred ca este telefonul perfect pt cei care au ce face cu el ... ca mesaje si telefoane poti da si de pe nokia 1100..

Link to comment
Share on other sites

ce-i drept ai dreptate cu diferenta de bani, dar ce este pe piata acum care merita cumparat mai mult decat 4S?

intreb ca vreau sa-mi iau o jucarie(moft) si sa-mi dau una daca stiu ce sa aleg.

am testat s2 de la samsung, e prea mare pt mana mea, plus ca tine bateria 1 zi:).

Ca sa te poti decide mai intai probeaza ambele platforme ( ios , android ), afla care iti place si cumpara-ti ce au ei mai bun...

Link to comment
Share on other sites

o sa conteze 4 si 4s cum conteaza acum 3g cu 3gs ...

Iar pentru aia care ne dau alternative cu motorole, samsunguri, androizi si linucsi ... fiti realisti... Exista 2 tipuri de telefoane....Iphone si Restul.

mic exemplu " la pisde pe facebook ati vazut prinscreen la ecranu unui iphone cu mesaje dealea gen love"

eu n-am vazut la nimeni sa puna pe fb poza cu prinscreen la love message de pe un tel cu android

Link to comment
Share on other sites

o sa conteze 4 si 4s cum conteaza acum 3g cu 3gs ...

Iar pentru aia care ne dau alternative cu motorole, samsunguri, androizi si linucsi ... fiti realisti... Exista 2 tipuri de telefoane....Iphone si Restul.

mic exemplu " la pisde pe facebook ati vazut prinscreen la ecranu unui iphone cu mesaje dealea gen love"

eu n-am vazut la nimeni sa puna pe fb poza cu prinscreen la love message de pe un tel cu android

yceman vorbesti in necunostiinta de cauza...uite asa pt. tine premiera...hopa na poza cu printscreen la mesaje

View image: screenshot android

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...