Jump to content
tur334vl

Atentie : TEAPA

Recommended Posts

Mane pana la urma esti atat de cult de ai uitat sa-ti iei si privacy protection la domain daca tot dai tzepe? Insinuezi ca ai fi vreun 1337?

tocmai nu am nevoie de privacy protection, dar ne avand habar te-ai gandit sa mai faci un post;)

NU VB FARA SA STII!

Link to comment
Share on other sites

Chiar ma amuz de voi, inculti neutri ce sunteti.:)

PS: spor la posturi kids:)

:)))) Raspuns tipic de tigan cu aere de om diplomat! Cred ca nici nu sti ce ai scris acolo :)) (nu cred ca sti ce inseamna inculti, dar ce sa mai zic de neutri)

umm... a auzit vre-unu de expresia "inculti neutri" prin cartile lui Dan Brown, Ion Creanga, Eminescu, Liviu Rebreanu, Gustave Flaubert, Bram Stocker, James Cooper ? (Doar ce m-am intors cu fata spre biblioteca, nume asa pe sarite si NU, nu sunt cantareti de manele!

Asa ca te rog... fi mandru ca ai descoperit din ce este alcatuit cacatul! si nu ne mai plictisi pe noi! TIGANEEE.. cum e in italia?

P.S: Nu uita ca esti pe un forum de romani! ;) si sunt chesti pe aici care nu ti-au trecut niciodata prin cap, macar ca exista!

Edited by DuTy^
Link to comment
Share on other sites

:)))) Raspuns tipic de tigan cu aere de om diplomat! Cred ca nici nu sti ce ai scris acolo :)) (nu cred ca sti ce inseamna inculti, dar ce sa mai zic de neutri)

umm... a auzit vre-unu de expresia "inculti neutri" prin cartile lui Dan Brown, Ion Creanga, Eminescu, Liviu Rebreanu, Gustave Flaubert, Bram Stocker, James Cooper ? (Doar ce m-am intors cu fata spre biblioteca, nume asa pe sarite si NU, nu sunt cantareti de manele!

Asa ca te rog... fi mandru ca ai descoperit din ce este alcatuit cacatul! si nu ne mai plictisi pe noi! TIGANEEE.. cum e in italia?

E clar si cu tine..ma decat in ro sa muncesc cu munceste mata cu tactu pt 5 kg de cartofi si 2 kg de carne ca sa iti dea sa crapi in tine mai bine aici, stand pe canapea ,cu o bere in mana si amuzandu-ma de prosti ca voi care fac posturi pt, a se baga inseama

Link to comment
Share on other sites

Mancami-ai pula! Dar mata cu tactu care au furat toata viata sa te vada peste granita?

O sa iti inghiti cat de curand toate vorbele si toate parerile pe care le-ai exprimat aici!

Si apropo, nu cred ca o sa vezi in viata ta bani la un loc, cat ia tata cu mama pe luna, asa ca nu mai vorbi ca pula, daca nu stii!!!

Link to comment
Share on other sites

Ce se intampla cand lasi un idiot ca Ghiaor pe forum dupa repetate semnale de alarma ca e tepar si nu are ce cauta aici?

Ce se intampla cand lasi un idiot ca Ghiaor pe forum si ii permiti un asemenea limbaj? "inculpati neutri"

Raspunsul: ce vedeti acuma in topic ^_^

Ahead ar fi mandru :)))))) (sarcasm)

Ave ..Aveee...Aveee!!

Link to comment
Share on other sites

Coaie, dute-n mortii tai in italia daca esti italian.

Cauta-ti forumuri .it.

Iti bag si tie si la toata natia de italieni pula pe gat. Ma pis pe voi de homosexuali in adevaratul sens al cuvantului.

Esti mandru ca nu mai esti roman, sper sa apuci varsta si inteligenta in care sa regreti si sa iti musti din maini pentru vorbele spuse.

Am stat si am vizitat mai multe tari de cat stii tu sa arati cu degetu pe harta si tot sunt mandru ca sunt roman.

Ma pis pe tine, si pe cei care te-au crescut asa prost.

SPER SA MORI IN CHINUIRI!

=================

Palle, go-nella tua morte se sei italiano in Italia.

Trova il tuo forum .it .

La borsa e voi e l'intera nazione italiana collo cazzo. Pipi su di voi gay nel vero senso della parola.

Sei orgoglioso del fatto che non sei romanzo, l'eta e l'intelligenza di cogliere sperare che ti penti e ti mordere la mano per parole dette.

Ci siamo seduti e hanno visitato diversi paesi per mostrare come si conosce la mappa e tutto degetu sono orgogliosi di essere romanzo.

Io pisciare su di voi e quelli che sono cresciuti cosi male.

Morire in tormento!

___________________________________________________________________

@Petzy am stat si am citit tot ce s-a postat in acest thread am vrut sa vad daca o sa zica Ghiaor ca o sa rezolve problema, a luat banii pana la urma trebuia sa faca intr-un fel sau altul sa fie toata lumea impacata.

Ca firma, trebuie sa accepti cand iti baga cineva pula pe gat atata timp cat serviciile care le oferi nu merg cum trebuie.

Cu orgoliu copilaresc si cu mandrie de ferentari o sa ajunga cel putin mare afacerist....

Link to comment
Share on other sites

___________________________________________________________________

@Petzy am stat si am citit tot ce s-a postat in acest thread am vrut sa vad daca o sa zica Ghiaor ca o sa rezolve problema, a luat banii pana la urma trebuia sa faca intr-un fel sau altul sa fie toata lumea impacata.

Ca sa vezi ca am uitat faptul ca adminii cateodata poate totusi nu dorm si asteapta cate ceva pana sa faca curatenia de rigoare :D

Im humbled...! (Humble | Define Humble at Dictionary.com) :)))

Ghiaor

Banned

Bautor de gin

Eu unu is mai mult decat multumit, sa traiti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...