Jump to content
tur334vl

Galamaz, făcut KO de un suporter!

Recommended Posts

Ce n'eveu urat ia dat...jegu.

Si asta taran, sa pus jos..pai bai oricat te doare..daca te poti misca.. calare dupa el.

Ca amaratu se vede ca e un lachitoi, in primu rand nici nu stie sa dea n'eveu (a tzopait ca un strumf) si in al doilea rand si-a luat liber imediat.

Daca tot vroia sa-l faca calumea cu n'eveu ala si sa arate ca nu e un putzoi pai venea frumusel si calm in spatele lui...se punea in pozitie si pivota din picioru potrivit oleaca si tot ce mai trebuia era sa dea cu pumnul calumea..si anume scurta / directa ..nu ca strumfu hop in aer hop ca bumerangu in fatza si dupaia imediat mana jos, pai si-a pierdut jumate din fortza loviturii numai din cauza asta..in fine, ..nepot de 2 lei

Link to comment
Share on other sites

Fortza martinovic :)

da Martinovici a fost un baiat super ;)). imi a placut de ei ca macar la bataie sunt o echipa . si jocul stelei a fost mai bun . dar ce sa faci . saracu GALAMAZ a ramas surd , acuma asteptam pana maine se vedem dupa ce ii fac operatie daca va mai auzi da sau nu . dar si sa intri cu pumnalul la un meci de fotbal nu mi se pare ceva corect mai ales din partea celor de la intrare . dar si pagina de facebook care a fost creeata de un suporter stelis a luat o amploare mare La puscarie cu sa vedem ce se va mai intampla pe viitor :D

Link to comment
Share on other sites

- saracu GALAMAZ a ramas surd ,

- dar si sa intri cu pumnalul la un meci de fotbal nu mi se pare ceva corect mai ales din partea celor de la intrare .

1. nu a ramas surd, nu a patit mare lucru defapt, 1 sapt pauza

2. nu era pumnal, era o rozeta metalica

3. poti intra cu ce vrei pe stadion, nimeni nu te controleaza in papuci de exemplu:D

Link to comment
Share on other sites

Pe de alta parte, medicul echipei Steaua, Radu Paligora, a declarat ca fundasul George Galamaz nu are fractura, insa a suferit un traumatism craniocerebral. In prezent, el se afla in afara oricarui pericol.

"Galamaz este bine acum, este stabil. Diagnosticul este un traumatism craniocerebral prin agresiune. Se exclude din fericire fractura osului zigomatic. El va ramane internat pentru investigatii suplimentare. Exista in continuare suspiciunea unei fisuri a timpanului drept. Maine vom afla mai multe despre acest diagnostic. Toate investigatiile de pana acum exclud varianta unei operatii. Este doar tumefactie, osul este integru si se exclude orice hematom intercranian. Trebuie sa finalizam toate investigatiile, dar din punct de vedere sportiv vorbim de o pauza de cel putin o saptamana. George Galamaz este insa in afara oricarui pericol, iar acum nu mai este nici in stare de soc", a spus medicul Paligora, citat de Mediafax.

Link to comment
Share on other sites

Ala era drogat . :)) Ce greseala a facut ala ca sa dus la Martinovic :)) ce la tavalit . Oricum stirea a fost preluata in toata lumea pana si in Columbia s-a scris :|

Pai normal, ca la noi la nimeni.

Inca oleaca de timp si apare in video top 10 pe youtube cele mai bune batai in fotbal =)

Link to comment
Share on other sites

Pai normal, ca la noi la nimeni.

Inca oleaca de timp si apare in video top 10 pe youtube cele mai bune batai in fotbal =)

crezi ca va mai dura mult ? nu cred ce se intampla noi ii amuza pe alti :( . am ajuns de rasul tuturor asta imi pare rau . in fiecare vara cand ma duc in Turcia si sunt intrebat ce nationalitate am imi este jena sa zic roman. dar pana la urma asta sunt si asta zic . nu cred ca e frumos sa ne ascundem ca suntem romani si sa ne ferim de asta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...