Jump to content
tur334vl

Nelamurire

Recommended Posts

Buna dimineata,

am si eu o nelamurire cum as putea sa ajung VIP (adevarul e ca nu prea am cautat pe forum) . nu am vrut sa postez la sectiunea Anunturi importante si regulile forumului - RST > Membri V.I.P. deoarece am crezut ca poate primesc avertizment ceva de genu si am zis sa intreb aici . astept raspunsuri . si imi cer scuze din nou ca am deschis acest Threader . Mersi anticipat ;)

Link to comment
Share on other sites

E bine ca ai postat aici.

In primul rand, nu vad ce motive ar avea cineva sa ajunga VIP. In momentul de fata, VIPii sunt membri mai vechi ai forumului, oameni pe care ii cunoastem si stim de ce sunt in stare, persoane care au contribuit foarte mult.

Daca sunt VIPi fara foarte multe poturi, sunt niste oameni care si-au demonstrat calitatile prin diverse actiuni, ne-au demonstrat ca sunt "speciali" si acesta e un mod simplu de a-i recompensa.

Practic prin VIP strangem membri de care suntem multumiti. Bine, trebuie facuta putina ordine pe acolo, vreau sa mai dau vreo 2-3 VIP-uri, dar nu prea am avut timp sa urmaresc forumul.

Avantaje nu ar fi extrem de multe, nu avem loguri sau astfel de prostii in categoria speciala, dar membri VIP au un cuvant de spus in legatura cu schimbarile de aici. In rest, dat fiind faptul ca ne cunoastem, ne putem ajuta intre noi si fara sa postam la categoria speciala, cand unul are nevoie de ceva, se gaseste sigur cineva care sa il ajute si tot asa.

Pentru a deveni VIP trebuie sa postezi practic. Nu conteaza ce, depinde de tine. In functie de ce postezi ne dam seama de cunosntintele dar si de modul de a gandi, si astfel se primeste acest statut.

Si daca tot veni vorba, dai si tu o sticla de whisky si altfel discutam.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca in primul rand sa umbli la atitudine, sa folosesti mai mult butonul search, sa te documentezi mai multe despre subiectul care vrei sa il abordezi si dupa sa pui intrebari la care culmea , chiar u ai gasit raspunsul :| plus , posturi de calitate , implicare, ajutor pentru ceilalti ... ( ATENTIE : Nu este important numarul de posturi cat este importanta calitatea acestora, poti avea 2304983 de posturi cu o calitate de sub 20% si poti avea 100 posturi cu o calitate intre 80%-100% ) .

Succes!

Link to comment
Share on other sites

imi dai mie 1.000.000 euro ;) lu Nytro 1.000.000 si lu kw3 inka 3.000.000 ( ca are 3 in nick ) si gata !

scuze dar eu nu umblu cu astea . si in primul rand de bani aia mai bine prefer sa ma duc in Antalya si ma distrez decat sa ii dau pe un V.I.P. ;));)

Cred ca in primul rand sa umbli la atitudine, sa folosesti mai mult butonul search, sa te documentezi mai multe despre subiectul care vrei sa il abordezi si dupa sa pui intrebari la care culmea , chiar u ai gasit raspunsul :| plus , posturi de calitate , implicare, ajutor pentru ceilalti ... ( ATENTIE : Nu este important numarul de posturi cat este importanta calitatea acestora, poti avea 2304983 de posturi cu o calitate de sub 20% si poti avea 100 posturi cu o calitate intre 80%-100% ) .

Succes!

frate nu am gasit singur raspunsul . eu am vrut sa stiu mai multe . dar asta e. eu am vrut sa fiu sigur de raspuns . mam si scuzat pentru post daca admini cred ca e un post aiurea pot sa il inchida oricand fara sa mai stea pe ganduri ;)

E bine ca ai postat aici.

Si daca tot veni vorba, dai si tu o sticla de whisky si altfel discutam.

daca esti din valcea dau un pahar ca mai am jumate de sticla care sta in bar ;)

Link to comment
Share on other sites

scuze dar eu nu umblu cu astea . si in primul rand de bani aia mai bine prefer sa ma duc in Antalya si ma distrez decat sa ii dau pe un V.I.P. ;));)

frate nu am gasit singur raspunsul . eu am vrut sa stiu mai multe . dar asta e. eu am vrut sa fiu sigur de raspuns . mam si scuzat pentru post daca admini cred ca e un post aiurea pot sa il inchida oricand fara sa mai stea pe ganduri ;)

daca esti din valcea dau un pahar ca mai am jumate de sticla care sta in bar ;)

"frate" daca era un thread nepotrivit il inchideam eu , stai linistit , erau doar cateva sfaturi utile care ti le`am dat ... si ti`am explicat in ce consta statutul de V.I.P. care nu se primeste ci se dobandeste precum o medalie prin RESPECT , DEVOTAMENT , INCREDERE, SACRIFICII si MERIT ... ( acum esti sigur de raspunsuri ? )

P.S. De curiozitate , ce varsta ai ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...