Jump to content

Ave Oust ?  

53 members have voted

  1. 1. Ave Oust ?

    • Ave !
      4
    • Ave RST !
      6
    • Ce pula mea vrea si asta?
      22
    • Jet ma !
      21


Recommended Posts

Salutare janilor , dragi membri al acestui forum cu durere in pula va anunt ca Oust va pareste , sper ca aveti si voi aceasi durere pe care o am si eu .

Atentie ! - Pentru ca e la moda ce plm, sa fiu si eu ca tot membru RST, sa imi iau ramas frumos de la voi prietenesti si cum se cuvine intr-un ultim post amarat.

Vremea mea a trecut de mult,am invatat destule aici, poate ca am fost si putin idiot,prost dar asa e felul meu putin prost dar in acelasi rational, zic eu . Bun ... am si ajutat am si injurat am si facut misto, de aceea imi cer scuze celor care au fost deranjati de cuvintele mele.

Subliniez, sper sa aveti si voi aceasi durere. :)

Atentie , e democratie si pe forum .

Ave Oust !

Link to comment
Share on other sites

Eu nu va inteleg chiar va credeti atat de importanti incat sa va anuntati retragerea? Chiar nu ne intereseaza. Cu Nemesis a fost altceva omul chiar a facut multe pentru acest forum, dar restul care ii urmati exemplul si nu ati facut mai nimic sunteti chiar penibili si cu aceasta am spus tot ce se putea spune.

Adio.

Link to comment
Share on other sites

poate chiar e kwerln :D

Nu stiu ciudat, imi apare aici ca e inregistrat in noiembrie 2011 si are doar 3 posturi, daca dau find all posts direct de aici imi arate doar cele 3 dar daca dau click pe nick-ul sau aici in topic sa ma duc sa vizualizez profilul ma duce la Kwerln cel adevarat.

Diferenta e ca la asta zice ca e ON si la profilu ala ca e OFF, in acelasi timp.

Glitch? ce cacat? o.O

In fine, sor uita moderatorii

later edit: nu e el, e un pustan care nu are ce face

Link to comment
Share on other sites

Hai ca iar ma faci sa rad. In pula mea, nu ti-a ajuns cat ai fost facut de cacat ca postezi in acelasi thread de pe 5 conturi proprii si personale, ca te certi cu tine insuti, ca te injuri si-ti bati pula singur de tine?

Ok ... vad ca nu :) Iti repet, cu fazele astea nu esti mai interesant. Te faci iar si iar de Oust, mea culpa, de cacat ...

Bashti mascariciule !

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Mare om , mare caracter , un geniu in devenire .

Putin spus !!!!!!! :))

--

CacaMan ... iti fac un favor. Iti dau cuvantul meu de onoare ca astea vor fi ultimele tale posturi pe RST DE PE ORICE CONT PE CARE-L AI AICI !!! In caz ca vei uita ca ti-ai anuntat retragerea iti voi reaminti eu prin metode personale.

Capish ?

Asa ca ... stop cadru, incheiem aici circul.

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...