Jump to content
SqRobert

Here's me

Recommended Posts

-Ma numesc Robert, cam oricine ar trebui sa stie asta.

-Am 18 ani

-Locuiesc in motru

-Am inceput pe forum cu stangul postand la ajutor fara sa citesc regulamentul

Forumul mi-a fost recomandat de crs12decoder, initial am intrat pentru a cere ajutorul, DAR pana a apasa pe butonul de ajutor mi-au atras privirea niste titluri de la tutoriale, asa ca voi mai ramane aici ca vad ca e de invata:D.

-am notiuni minime de php, c/c++ ,css html, mysql, cel putin acu imi pregatesc c-ul pentru bac:D.

-Actual sunt aici pentru a imi aprofunda cunostintele, a invata lucruri noi, utile , importante, educative.

-Nu sunt genul de perosana care sa injure, sa jigneasca, sa scuipe, sa fie taran. Citind regulamentul, o sa-i suport pe cei care fac asta.

Daca am omis ceva si-mi amintesc adaug pe parcurs

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit, inveti ce-ti place si simti ca chiar vrei sa inveti, nu te sfatuiesc sa te apuci de multe lucruri si sa nu duci la capat nici unul, si stai departe de necazuri/certuri, daca vezi ca adversarul nu inceteaza, lasa-l in treaba lui si nu-l mai baga in seama, si mai am de comentat ceva in privinta afirmatiei tale:

"Nu sunt genul de perosana care sa injure, sa jigneasca, sa scuipe, sa fie taran. Citind regulamentul, o sa-i suport pe cei care fac asta."

Nu inteleg de ce dati exemplu rau un taran, taranul este un om muncitor, cinstit, deci ar trebuii sa luam exemplul lor decat sa-i criticam, si sa mai lasam la o parte basinile de orasean ca nu sunt bune.

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit, inveti ce-ti place si simti ca chiar vrei sa inveti, nu te sfatuiesc sa te apuci de multe lucruri si sa nu duci la capat nici unul, si stai departe de necazuri/certuri, daca vezi ca adversarul nu inceteaza, lasa-l in treaba lui si nu-l mai baga in seama, si mai am de comentat ceva in privinta afirmatiei tale:

"Nu sunt genul de perosana care sa injure, sa jigneasca, sa scuipe, sa fie taran. Citind regulamentul, o sa-i suport pe cei care fac asta."

Nu inteleg de ce dati exemplu rau un taran, taranul este un om muncitor, cinstit, deci ar trebuii sa luam exemplul lor decat sa-i criticam, si sa mai lasam la o parte basinile de orasean ca nu sunt bune.

Nu ma refeream la taran la propriu, n-am nimic cu oamenii,nici localitatea mea nu se prea poate spune ca e oras. Scuzele mele pentru care locuiesc la tara>:D< no offence.

Am cerut un sfat pentru ca nu cunosc toate domeniile, tot ce se poate invata, si poate ce vreau eu e mai dificil decat pot duce momentan, deasta m-ar fi interesat mai multe pareri din care sa-mi aleg sau sa le realizez pe rand.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...