Jump to content
Robert1995

http://anonymousromania.com/ WTF?

Recommended Posts

del.icio.us....Mesaj Pentru RATATUL care a inscris si detine acest domeniu:

1.As avea multe sa zic...nustiu cum morti matii ai fost bagat in seama...de anon sau restul...

2. Cand cineva inscrie un domeniu anon trebuie sa ceara acordul lui Chen ex hack5...apoi trebuie sa apara oficial ep irc serverul oficial anon din rusia...dupa care toti ceilalti anon care detin domeniu sa-si faca publicitate intre bloguri...+ vpn etc... + de asta domeniul trebuia sa se numeasca anonpress si nu inscris de tine...(#opnewblood)

3. S-a mai dezbatut asta odata si nu e momentul ca anul acesta sa se deschida anon romania...

Din cauza pisatilor ca voi exista backtrace...toti ratatii sunt anonimi....sa-si anonimizeze cretinitatea...20% sunt anon restul copii pusi pe distractii, asta nu pentru mult timp.

Nu am nici o legatura cu anonymous...cunosc cateva persoane dinainte sa fie anon sau backtrace...

Romania...cand postezi un video 80% din cretinii care il pun la ei unt romani...la fel si anonymous...se duce de rapa impreuna cu ratati ca voi.

Forumul anon romania ar trebui sa aibe surse din romania nu stiri din alte tari...

#opnewblood...nu cacaturile tale...

Uite un mesaj care sa-l tii minte:

del.icio.us

Nu ma intelegeti gresit, probabil ca inteleg mesajul anonymous mai mult decat unii care pretind ca sunt anon sunt 100% pro mesajului lor si a celor de la backtrace...sa va zic un lucru.

ANONYMOUS poate fi oricine cum am zis mai devreme nu trebuie sa le ai in ale pc-urilor

poate si de asta s-a futut sistemul lor.

Nu va mai bagati in seama...ei va vor baga in seama pe voi.restul face parte din pleava societatii.

Cat de restul imi cer scuze pentru injuraturi, nu am nici o legatura cu voi.

Link to comment
Share on other sites

numi place forumul e cam prost facut ca design.. restu ce sa zic... daca exista romani care se viseaza "anonymous" e foarte tare , dati-va 2 palme trezitiva la realitate:))

Nu un design conteaza! Conteaza daca esti bun si poti face o schimbare!

Nu sunt pentru astia, dar nici impotriva. Fiecare face ce vrea si isi exprima opinia cum doreste sau mai bine spus cat de mult poate, daca poate.

Nu inteleg aluzia cu romanii. Daca tu te crezi prea inferior pentru a face ceva de genul cum o fac aia de la anon, nu inseamna ca toti se cred la fel. Vorbiti doar in numele vostru nu generalizati.

Precizez inca odata, nu ii sustin dar nu mai ironizati pe altii pentru ca veti dovedii ca nu aveti caracter.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...