Jump to content
diana00

only for the idiotproof

Recommended Posts

@"diana": mai bine asculti alte sfaturi de pe aici si desi ma repet, cu sqli si xss nu iei automat nicio parola, ramai cu cookieurile in mana sau cu niste hashuri(asta in cazul in care ai da destui bani), si inca un mic repeat, nu mai fi naiva, nu te poti intalnii orbeste cu cineva, ai putea avea o groaza de probleme gen sa iti faca unul care se prezinta identitatea publica sau sa te santajeze(implying ca vine cineva)

Link to comment
Share on other sites

Nu ma mai pot abtine, asa ca am sa fiu drept si la subiect:

Recunosc ca daca duceam lipsa de pizda ma tampeam, nu vad de ce nu ar fi la fel si in cazul femeilor.

Iti sugerez cu caldura sa pui mana pe o pula, sa nu te uiti la ea cat de urata e (btw, cu cat e mai stramba, cu atat loveste mai bine), sa nu o mirosi, doar sa te bucuri de ea(o sa stii cum sa o manuiesti, nu-i nevoie de manual de instructiuni ca doar o ai in gene).

Daca faci ce ti-am zis, poti sa postezi a doua zi pe forum si o sa observi o schimbare majora in comportamentul tau.

Happy sucking (aaa, fucking)!

Link to comment
Share on other sites

@diana: draga cucoana, iti raspund aici ca ti-ai luat ban pe charles, iti sugerez sa iti cantaresti cu mare atentie cuvintele cand mi te adresezi, sfatul care ti l-am dat era strict din punct de vedere tehnic referitor la sqli si xss, daca eram in felurile in care m-ai facut tu in pm-uri aveai de mult timp identitarea publica pe aici cu tot cu poze si alte alea, dat fiind faptul ca nu sa intamplat asa ceva poti trage singurica o concluzie despre mine, si inca ceva, nu inteleg cum poti debita sau inventa diverse chestii pe care ulterior si tu incepi sa le crezi drept fiind adevarate, ti-am ignorat crizele de isterie si injuraturile in pm doar pentru ca m-ai prins in toane bune, data viitoare s-ar putea sa nu fiu :)

//rog un staffer sa nu inchida topicul inca sa poata vedea si subiectul in cauza postul, merci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...