Jump to content
costybarbu

De ce e romania banata pe hf

Recommended Posts

Cu ce m-ar ajuta? Am postat aici pt ca am nevoie sa stiu de ce rahatul nostru de tara e banat de pe hackforums. Am inteles ca niste copii din Romania tot faceau DoS attack. Si deaia. Asta se intampla cand toti prostii au acces la forumuri d-astea. Folosesc si ei niste programe facute de altii, da cateva click-uri si se cred "l33t h4x0r".

Link to comment
Share on other sites

Cred ca tu ori esti prost, ori esti bou, ori esti retardat, ori esti cam obosit.

Folosesc si eu programe facute de altii. Ex. Keyloggere, RAT-uri, si cryptere imi fac eu, copile.

In general ma refer la "script-kiddies", care "sparg" site-uri cu Havij... Si se cred mari hackeri, ca au spart un site mediocru. Tu cred ca faci la fel.

Esti ratat, dupa postul tau observ cat de prost esti si aici se incheie discutia mea cu tine

ps:tu esti prea prost sa stai pe site-uri legate de hacking

Link to comment
Share on other sites

Cred ca tu ori esti prost, ori esti bou, ori esti retardat, ori esti cam obosit.

Folosesc si eu programe facute de altii. Ex. Keyloggere, RAT-uri, si cryptere imi fac eu, copile.

In general ma refer la "script-kiddies", care "sparg" site-uri cu Havij... Si se cred mari hackeri, ca au spart un site mediocru. Tu cred ca faci la fel.

Uite... cum sta treaba.

Asta, dupa cum bine vezi, e un forum.

El, are reguli.

Regulile trebuiesc respectate.

In afara de asta. E bine ca atunci cand intri pe un forum, sa nu ai in primele 1000 de cuvinte scrise, cuvinte gen: "copile, bou, retardat, prost, obosit" si mai ales la adresa unor persoane pe care nu le cunosti, adaugand langa aceste cuvinte si remarci de genul "tu cred ca faci la fel".

Link to comment
Share on other sites

Esti ratat, dupa postul tau observ cat de prost esti si aici se incheie discutia mea cu tine

ps:tu esti prea prost sa stai pe site-uri legate de hacking

Dupa postul meu se vede ca ai supt-o, copile. Du-te si mai descarca cateva programe facute de altii, si lauda-te ca ai spart-o pe ma-ta cu ele.

PS: Cu o reputatie de 127 pe HackForums, nu cred ca sunt asa prost.

Te salut. Doamne, ce comunitate de "skids"...

PS2: Acum nu mai aveti de unde posta tutoriale si instrumente de hacking, ca nu mai aveti acces la HackForums.

Am terminat aici, copii. Nu am cu cine discuta, ca romanii vad ca sunt cam ignoranti si nu stiu decat sa jigneasca. Din cauza unui prost ca "benny_loppa" mi-am facut o parere despre intreaga comunitate. Stii doar sa injuri, copile.

Hai va salut.

PS pt crs12decoder, dupa cum vezi individul de mai sus m-a jignit primul. Cand am zis "au acces toti prostii la forumuri d-astea" probabil s-a simtit, si na...

Edited by costybarbu
Link to comment
Share on other sites

Dupa postul meu se vede ca ai supt-o, copile. Du-te si mai descarca cateva programe facute de altii, si lauda-te ca ai spart-o pe ma-ta cu ele.

PS: Cu o reputatie de 127 pe HackForums, nu cred ca sunt asa prost.

Te salut. Doamne, ce comunitate de "skids"...

PS2: Acum nu mai aveti de unde posta tutoriale si instrumente de hacking, ca nu mai aveti acces la HackForums.

Am terminat aici, copii. Nu am cu cine discuta, ca romanii vad ca sunt cam ignoranti si nu stiu decat sa jigneasca. Din cauza unui prost ca "benny_loppa" mi-am facut o parere despre intreaga comunitate. Stii doar sa injuri, copile.

Hai va salut.

Tin sa revin, pe cand tu faci spread pentru stealere si etc sa prinzi un cont de filelist eu fac alte chestii care imi aduc un venit marisor, nu o ard in stil patriotic cu o sticla de cola si o tigara in fata monitorului si nu imi irosesc timpul cu cacaturi gen keyloggere, ma pis pe punctele tale pe hackforums(care nu stiu cat valoreaza si cate stii tu) si in mare cam atata

Link to comment
Share on other sites

Cu ce m-ar ajuta? Am postat aici pt ca am nevoie sa stiu de ce rahatul nostru de tara e banat de pe hackforums. Am inteles ca niste copii din Romania tot faceau DoS attack. Si deaia. Asta se intampla cand toti prostii au acces la forumuri d-astea. Folosesc si ei niste programe facute de altii, da cateva click-uri si se cred "l33t h4x0r".

Profunde observatii, stimabile costybarbu. Si apreciem faptul ca vrei sa rezolvi aceasta problema exprimandu-ti indignarea fata de niste copii care se cred hackeri de hackeri, haus haus, sa moara dusmanii can'le dau DDoS, plm.

Tragic este faptul ca pe sus-mentionatii ii doare fix in varful pu?ei de ce scrii tu aici.

Mi se rupe inima cand ma gandesc.

Pe de alta parte, faptul ca tu nu mai poti accesa Hackforums... este pierderea lor. Mai ales ca ai dat de inteles ca esti un om cu o reputatie zdrobitoare.

Nu pot sa-ti ofer decat o solutie foarte simpla: cauta alte forumuri de securitate. Sunt convins ca ai multe lucruri interesante cu care poti contribui.

Cu adanca stima si respect,

Gigi W.

Edited by wvw
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ba, cu tot respectul, ati sarit de cur in sus aiurea, defapt, asa se intampla mereu.

Omu a intrebat intr-un post la "OFF TOPIC" de ce au banat cei de pe HF Romania, nu cum se foloseste un proxy.

E Romania, iubim cancanurile, Currently Active Users Viewing This Thread: 26 (24 members and 2 guests), unde-i rost de cearta si injuraturi, hop si noi.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa revin, pe cand tu faci spread pentru stealere si etc sa prinzi un cont de filelist eu fac alte chestii care imi aduc un venit marisor, nu o ard in stil patriotic cu o sticla de cola si o tigara in fata monitorului si nu imi irosesc timpul cu cacaturi gen keyloggere, ma pis pe punctele tale pe hackforums(care nu stiu cat valoreaza si cate stii tu) si in mare cam atata

Gigele, tu crezi ca eu ma chinui cu conturi de filelist?:))

Crede-ma, ca si eu fac chestii care imi aduc un venit... destul de marisor. Din spreading pe forumuri de femei (tinte prea usoare)... Prin social engineering, prin chat rooms. Si nu folosesc keyloggere. Sunt antice. Mai nou s-a inventat BlackShades. Dar social engineering ma ajuta cel mai mult. Nu stau sa o ard cu conturi de filelist. Tot ce "fur" de la victime le vand mai departe. Si imi iese ceva. Sa nu mai vorbim de conturile bancare...

Si crede-ma ca punctele alea pe hackforums, nu se castiga pe ochi frumosi. Trebuie sa ajuti lumea, sa fi un membru respectat sa ai multe puncte de reputatie. Eu avand cont "uber" pe acel forum, am ajutat destula lume cu tutoriale, si cryptere facute de mine.

Atat am de zis.

Iar pt restul copiilor de 14 ani care se cred mai "hecari", nu mai injurati atata, ca nu ma deranjeaza nici un pic.

Inca ceva. stiu si eu cum se folosesc proxy-urile.. etc. Nu v-am intrebat asta, sa imi dati explicatii inutile

Link to comment
Share on other sites

Gigele, tu crezi ca eu ma chinui cu conturi de filelist?:))

Crede-ma, ca si eu fac chestii care imi aduc un venit... destul de marisor. Din spreading pe forumuri de femei (tinte prea usoare)... Prin social engineering, prin chat rooms. Si nu folosesc keyloggere. Sunt antice. Mai nou s-a inventat BlackShades. Dar social engineering ma ajuta cel mai mult. Nu stau sa o ard cu conturi de filelist. Tot ce "fur" de la victime le vand mai departe. Si imi iese ceva. Sa nu mai vorbim de conturile bancare...

Si crede-ma ca punctele alea pe hackforums, nu se castiga pe ochi frumosi. Trebuie sa ajuti lumea, sa fi un membru respectat sa ai multe puncte de reputatie. Eu avand cont "uber" pe acel forum, am ajutat destula lume cu tutoriale, si cryptere facute de mine.

Atat am de zis.

Iar pt restul copiilor de 14 ani care se cred mai "hecari", nu mai injurati atata, ca nu ma deranjeaza nici un pic.

Inca ceva. stiu si eu cum se folosesc proxy-urile.. etc. Nu v-am intrebat asta, sa imi dati explicatii inutile

Esti cul, nu mai postez ca am ramas fara cuvinte
Link to comment
Share on other sites

Si crede-ma ca punctele alea pe hackforums, nu se castiga pe ochi frumosi. Trebuie sa ajuti lumea, sa fi un membru respectat sa ai multe puncte de reputatie. Eu avand cont "uber" pe acel forum, am ajutat destula lume cu tutoriale, si cryptere facute de mine.

Atat am de zis.

Se pare ca nu ai fost prea respectat din moment ce ti-ai luat si tu ban. Te-au folosit si te-au dat la o parte imediat ce nu au mai simtit nevoia ta. Noi nu te vrem, ei nu te vor. Nasol moment. :-)

Link to comment
Share on other sites

Da cum sa intrebi coaie de ce e banata romania pe forumu x pe alt forum y?

Nu sunt ala care injura si face scandal da nu are nici o logica ce sloboz zici tu pe acolo, mi se pare reclama si lauda de sine... daca te interesa asa de mult de ce, iti puneai frumos un proxy ca doar stii cum, si faceai thread direct la ei - problem solved din surse sigure.

Intelegi ce vreau sa zic ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...