Jump to content
shuttershades

Propun un parteneriat din care vom castiga cu totii.

Recommended Posts

de la inceput tin sa precizez ca nu e facatura sau alta chestie menita sa va faca sa pierdeti timpul.

stiti foarte bn ca exista siteuri gen Adf.ly, lnk.co si etc care au rolul de a scurta o adresa web intr-o adresa tot web dar mai scurta dar de fapt tot aceeasi adresa e adica de ex: pt siteul http://www.ajjhjfkkhjfjdk.com va fi o prescurtare de genul LNK.co : http://img253.imagevenue.com/img.php?image=30068_hxyulo9a7g_123_108lo.jpg.

Cei care acceseaza ultima adresa de exemplu,iti va genera tie un castig oarecare de cativa centi,acest lucru difera in functie de tara de unde a fost facut click-ul pe link(cele mai bn platite fiind clic-urile din Canada,UK,USA,).

astfel tu trebuie sa iti faci reclama la link iar fraierii sa dea click pe el si tu castigi,dar oare cata reclama iti trebuie ca sa ai un casting indeajuns de consistent? Pai cam multa. Aici intervine un programel hack care nu face decat sa viziteze acel link dar nu cu proxy-ul tau sau ip-ul tau ci cu altele din toata lumea.El poate fi setat sa click-uie la cate secnde doresti.Binenteles ca unii stiu despre ce e vb...exista 4-5 din cate stiu care poate sa faca acest lucru.OK dar atunci cand se acceseaza o adresa scurtata,in functie de site vom avea un timp de asteptare de 3-5secunde apoi trebuie sa apesi,,skip ad,,sau ,,continuare,,sau ,,next,,apoi vei fi directionat catre siteul dorit...ei bn programele actuale de hack nu pot face asta,adica vor accesa siteul dar nu vor putea da click pe ,,skip_ad,, sau ,,continuare,,...eu am dezlegat acest mister,nu ma laud,vreau sa il impartasesc si altora.Pot sa spun ca intr-o noapte programul meu poate accesa sit-ul dorit cu proxy-uri diferite pana la peste 1000 de accesari.Dar imagineaza.ti daca tu in acest timp ai un refferal care face acelasi lucru ca si tine,nu iti revine si tie o parte din castiguri si daca acel referal are si el un refferal sin tot asa...adica se formeaza o chestie piramidala...adica tu ma ai pe mine ca rfefferal si eu mai am inca nu stiu cati referali si acel referral are si el la randul sau mai multi refferali si tot asa cu ajutorul acestui program hack putem castiga toti...totusi nu pot pune programul aici caci nu toti sunt seriosi,nu toti ma vor pune ca refferal...daca va tenteaza ideea ma gasiti la marian_007p@yahoo.com(pe mess nu email).Si inca o data nu e fake...adica cel putin incercati.

Link to comment
Share on other sites

Go fuck yourself :3 Programul e inutil, si siteurile de care spui tu cu "skip ad" ajuta developerii sa isi continue munca. Si multe alte chestii naspa in legatura cu topicul tau dar nu am chef sa le enumar deoarece presupun ca sunt prea evidente pentru ceilalti useri ai forumului

EDIT: ah, acum am avut rabdare sa citesc, totusi, daca era ceva serios, lasai link cu programul, arhivat cu o parola ceva si parola o dadeai prin pm, dar e prea... lame faza :\ (sunt multe alternative la ce ai aberat tu acolo)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...