Jump to content
wildchild

Am nevoie de o scuza buna!

Recommended Posts

Pentru ca s-a lipsit azi la examen la Java.

Este pentru o amica, n-am nimic in gand momentan.

Excludem chestia cu sanatatea pentru ca ii trebuie certificat medical si nu poate face rost, si nu se complica cu falsificatul.

Proful e intelegator dar trebuie macar un motiv serios.

Astept pareri in limita bunului simt!

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

e tasu in spital ca a facut infarct acasa ca i-sa suptiat o artera si a stat cu el acolo pana a iesit din operatie... (adica i-au largit artera aia

sau

I-a ars casa/furat masina, fratelui/varulului/bunicului la tara si a trebuit sa mearga la tribunal pentru declaratii!

A prins-o controloru` si a tinut-o pana la capatul autobuzului in zetari (ferentari) si de acolo s-a ratacit inapoi si a ajuns cu greu acasa...

A avut o aventura cu un baiat si au aflat parinti si in ziua aia au dus-o la ginecolog sa vada daca mai e virgina (nu cred ca iti da bilet pentru asta)

A pus ceasu sa sune, ca s-a culcat tarziu dar nu a vazut ca telefonu era pe silentios si ceasu nu a sunat!

A fost inchisa in casa pe dinafara, si nu avea chei ca le-a pierdut si parinti nu au stiut si au inchis usa cand au plecat...

Sper sa iti fie de folos...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Te-a prins controlul in autobuz fara bilet, nu ai avut bani de spaga si te-a dus la sectie

Te-a durut maxim capul, te duci la medicul de familie cu o cafea si iti da o scutire

A facut accident autobuzu si nu aveai bani de taxi

Ti-ai facut de cap aseara si azi esti mahmur (faza asta am zis-o cand eram la liceu in clasa a 12-a de m-a iertat profu de sport)

Link to comment
Share on other sites

a fost sunata de o firma pentru a se prezenta la interviu si fiind o sansa unica pentru criza din tara nu a putut rata sperand ca domn` profesor o va intelege si ii va reprograma examenul stiind ca ea este o fata cu capu` pe umeri si nu ar lipsi aiurea de la un examen!

scurt :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

o scuza care mergea mereu la mine

" Am fost chemat urgent la servici. A zis seful ca daca nu ma dauc ma da afara. Examen mai dau, dar loc de munca mai greu. Imi cer scuze domnule profesor, si va rog sa nu va suparti. Era vorba de locul de munca. Decat sa vin cu scuze penibile, gen familie, sanatate, eu v-am spus adevarul. Ramane la latidudinea dvs, daca ma intelegeti sau nu."

Asa ma scoateam mereu. Plm, aveam sef najpa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...