Jump to content
boboc

NOKIA N9 este the best?

Recommended Posts

am citit cate ceva despre acest nou smartphon' cu care se lauda Nokia si as vreasa aud ai alte pareri...eu unul (fost posesor de iphone 4, actual x7 ) am ramas impresionat de ce se pare ca poate gace N9...

In plus am vizionat si videoclipul asta :-D

youtube.com/watch?gl=US&hl=en-GB&client=mv-google&v=A88K-Hm_bQw#watch_actions

Link to comment
Share on other sites

dupa parerea mea ...nokia n9 este un shit pe langa Samsung Galaxy S2 , IPhone 4GS sau HTC

arunca doar o privire peste specificatiile nokia n9 in comparatie cu iphone 4s... Iar noul sistem de operare MeGo este extraordinar...serios iar pentru cinecontesta in general nokia spunand ca se incapataneaza sa foloseasca symbian, a fost lansat nokia lumia 800 care foloseste windows Mango. Dupa parerea mea asta este doar de probe iar in momentul in care v'a aparea nokia cu windows 8 v'a domina absolut piata de smartphonuri :D

Link to comment
Share on other sites

in momentul in care v'a aparea nokia cu windows 8 v'a domina absolut piata de smartphonuri :D

Unde ai auzit tu asta ?

Au dominat piata in trecut..

Nokia n9..nu e ceea ce ma asteptam..

Poate daca nu ar mai avea fixul asta cu symbian, s-ar integra si ei printre ceilalti..Apple,Samsung,Htc,etc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...