Jump to content
sandabot

15$ / zi din adf.ly

Recommended Posts

O metoda gandita de mine care se pare ca merge:

clip0012.avi - YouTube

Nu esti tu cel care a inventat sau a gandit scurtarea multipla, exista de mult timp si unii o folosesc destul de des. Dar daca faci un lant prea lung cel care a dat click se plictiseste si in viitor nu va mai da click pe link-urile tale.

Metode de facut bani cu adf.ly sunt, trebuie doar sa stii cum sa atragi traficul.

Link to comment
Share on other sites

Si ca sa vezi ca mi-am adus aminte de adf.ly si culmea ca numai daca nu cauti ceva anume il gasesti :) Ce poate face o cafea buna si putina liniste ;)

Nush daca ajuta prea mult dar poate o mai testeaza cineva si confirma...

YouLikeHits: YouLikeHits - Free Facebook Likes, Twitter Followers, YouTube Subscribers, Website Hits - puneti un short link de adf.ly la site-uri, vizitati siteuri...restul imaginatie :)

SEOBOTs: Custom seo tools | Bots | Internet Marketing Automation Programs - proxiuri, multe proxiuri...

hope it helps!

Link to comment
Share on other sites

Si ca sa vezi ca mi-am adus aminte de adf.ly si culmea ca numai daca nu cauti ceva anume il gasesti :) Ce poate face o cafea buna si putina liniste ;)

Nush daca ajuta prea mult dar poate o mai testeaza cineva si confirma...

YouLikeHits: YouLikeHits - Free Facebook Likes, Twitter Followers, YouTube Subscribers, Website Hits - puneti un short link de adf.ly la site-uri, vizitati siteuri...restul imaginatie :)

SEOBOTs: Custom seo tools | Bots | Internet Marketing Automation Programs - proxiuri, multe proxiuri...

hope it helps!

Am vazut ca nu accepta adf.ly youlikehits ce e de facut lamurestema si pe mine?

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca nu accepta adf.ly youlikehits ce e de facut lamurestema si pe mine?

Aa, nush, n-am incercat... pur si simplu mi-a venit idea cand am dat peste imseobots... incearca si tu cu un serviciu de url short ceva... Am postat aici ca sa incercati... :)

Initial ma gandeam la imseobots ... o lista buna de proxiuri si un cont de adfl.ly...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...