Jump to content
SticKyWoX

Contor greseli gramaticale

Recommended Posts

Pe mine cel mai mult ma enerveaza pe rst...prostia unor copii, in momentul asta te numeri printre ei, fa in pula mea ceva constructiv si lumea o sa aprobe, tu stii ce cacat inseamna useri activi, nu offtopic users ca tine, cum a zis si nytro, nu ai facut nimic pe forum, nu e StyckyPlayGround ci e un forum de wait for it... securitate, deci posteaza ceva legat de securitate mai pruteanu!

Daca mi se scoala sa scriu incorect nu vad care e problema, atata timp cat post-ul meu este constructiv si ajuta cu adevarat...

Ar trebui sa inchida cineva topic-ul asta si sa nu ne mai labarim in continuare

Link to comment
Share on other sites

Contor de greseli gramaticale :)) E plin forumul de 'pumnii mei minte nu are' si tu vrei sa premiezi calitatea post-ului. Cand o veni de-al de 1792 si apasa la toti "Post gresit", sa vezi atunci analfabetism. E forum de securitate tinere, nu de gramatica, chiar daca unele post-uri sunt aproape imposibil de descifrat.

"Dacii vorbeau o limba fara greseli de ortografie"

EDIT : Esti cumva un obsedat dupa Like-uri si aprecieri din partea membrilor ? Acum ti-am vazut semnatura..

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...