Jump to content
ShadowWhite

Becali - «Îmi bag p**a în mă-ta, da??»

Recommended Posts

Becali, c?tre o ziarist?: «Îmi bag p**a în m?-ta, da??» - AUDIO NECENZURAT

George Becali ?i-a dat din nou în stamb?. Omul de afaceri a uitat de normele de bun sim? ?i a început s? injure din nou jurnali?tii.

Contactat de reporterii cotidianului „Adev?rul" pentru a comenta acuzele aduse de doi oameni de afaceri boto??neni, Becali s-a lansat într-o tirad? de injurii. Întrebarea reporterilor viza un contract între boto??neni ?i societatea Avicola din Ia?i, unde europarlamentarul a fost ac?ionar majoritar.

Sursa Click.ro

L.E: Pentru cei cu probleme de inima, va rog sa nu ascultatii ce zice becali :))

Link to comment
Share on other sites

Este viata lui, privata. Ziaristii ar trebui impuscati doar daca iti fac o poza fara a avea consimtamantul tau. Si spre diferenta de oamenii politici care isi pregatesc cuvintele cu grija pentru a fura omul de rand, omul asta spune direct ce gandeste. Eu nu cred ca e asa prost cum au unii impresia. Ca este el mai necioplit, asta e altceva. Oricum, invectia ca forma de comunicare era folosita si de mari poeti romani, asa ca nu exista nicio legatura intre vocabularul ala si coeficientul de inteligenta.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...