Jump to content
trxtxx

*****Exclusive pt rstcenter-Start 6000 comentarii pe blog de la $24.95

Recommended Posts

eu oricum o sa castig 5$ de pe urma voastra daca o sa cumparati de la mine sau direct de la sursa :) Si tie benny ti-am lasat mesaj pe privat si nu vrei nici sa imi raspunzi nici sa ne intalnim, mi-as dorii sa ma injuri si in fata ca virtual esti cu gura cea mai mare, iar acum selected se crede la fel ca tine.

E problema voastra ca injurati sau ce faceti cu comentariile voastre eu o sa va dau report de fiecare data cand depasiti limita bunului simt.

O zi cat mai buna va doresc

Proasta mama mai ai, ti-am raspuns la pm de cand l-am primit, gargara ieftina de santerist cu amenintari de cacat nu prea merge la mine, ai 2 optiuni, ori ma sugi ori iti vezi de treaba ta in continuare!
Link to comment
Share on other sites

Regulile sunt reguli! Pentru ce a f?cut, o s? fie pedepsit pe de-o parte, dac? tu te-ai apucat de înjurat ai înc?lcat o regul?.

Puteai s? dai report ?i s? vorbe?ti omene?te.

?i ?i-am dat galben, iar pentru insultare se d? peste tot ro?u, iar pe lâng? cele 3, st?teai automat pe bar? câteva zile.

Meritai ?i tu un premiu, dar nu ?i l-am dat.

edit: careva s? verifice s? vad? ce-i cu cazul ?i dac? trxtxx are vreo vin?

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...