Jump to content
razvan2003

Facebook wall flood

Recommended Posts

Guest Kovalski
Nu mai te ca*a pe tine ca pute. Odata ce acum o luna am facut si a mers si acum nu merge e clar nu nu mi-a mers nu ca nu am stiut.Fa video mah cu data si scrie in video data , si eu imi tai pu*a daca tu faci sa mearga!

ai curaj sa verifici video?

un retardat pe RST - YouTube

in secunda urmatoare iti ceri scuze ca m-ai jignit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
vorbeste bah frumos ca nu te-am jicnit nu intelegi ca am facut acelasi lucru si nu a mers! lasa-mi pm cu id-ul tau si intri la mine si daca tu reusesti atunci chiar ca sunt eu prost.

nu te-am jignit ti-am spus doar ca esti retardat. nu este vina mea ca esti tu retardat...

ceea ce cauti tu cu video/sa intru la tine sa iti arat este ca sa inveti cum sa rulezi un amarat de script.

pentru ca esti retard, nu vrei sa iti fac poze? si/sau sa iti desenez ? si acum te jignesc: ESTI UN PROST!

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

nu te-am jignit ti-am spus doar ca esti retardat. nu este vina mea ca esti tu retardat...

ceea ce cauti tu cu video/sa intru la tine sa iti arat este ca sa inveti cum sa rulezi un amarat de script.

pentru ca esti retard, nu vrei sa iti fac poze? si/sau sa iti desenez ? si acum te jignesc: ESTI UN PROST!

Retardat esti tu, am gasit problema am ultima versiune de mozila firefox si are update de asta nu mergea. Am luat una veche si mergea! Jet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...